Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek vastagak a combjai...

Szerintetek vastagak a combjaim/lábam hogy rövidnadrágot harisnyával hordjak?

Figyelt kérdés

Itt a kép: [link]


Őszintén kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Azért kérdezem, mert voltam már 17 kilóval több, hosszú idő alatt sokat fogytam, és úgy érzem, hogy már nem vagyok olyan kövér, viselhetek akár ilyen ruhát is, de nem tudom, hogy csak azért gondolom ezt, mert tudom, hogy sokkal kisebb vagyok a korábbi énemhez képest, vagy esetleg azért, mert tényleg nem olyan vészes a helyzet.


Köszi a véleményeket!


ui. bocsi az elmaszatolásért, nem találtam normális fotóhelyet, és nagyon gáz volt a háttér, de nem a lábamat akartam kisebbíteni ezzel :)


2012. nov. 9. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy hozzá kövér, vedd fel nyugodtan, csak arra vigyázz hogy a harisnya felső része ne lógjon ki a naci alól.
2012. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
jó lábaid vannak, de télen ne járkálj harisnya nálkül :)
2012. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
felizgat a lábad
2012. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó lábaid vannak :)
2012. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon csinos vagy, nyugodtan hordjál rövidnadrágot, miniszoknyát :)
2012. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Formásan, nőiesen vékonyak a lábaid, teljesen jó.
2012. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó alakod van, csak ehhez a nadrághoz nem passzol az ugyan olyan színű harisnya.
2012. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tényleg nem azért kérdeztem, hogy csak pozitívakat írjatok, szóval remélem őszinték voltatok!


Egyébként szerintem sem igazi ezzel a harisnyával a rövidnadrág, bár a valóságban nem teljesen ugyanolyan színűek, de az az igazság, hogy most próbálom megújítani/felfrissíteni a ruhatáramat, hogy legyen benne több nőiesebb darab, és ez az egyetlen ilyen rövidnadrágom, és ez az egyetlen harisnyám, de holnapra tervezek egy nagyobb vásárlást :)


Habár azt nem tudom pontosan, hogy milyen szín illene a rövidnadrághoz. Esetleg valami színes is? Vagy fekete?

2012. nov. 9. 20:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Pont jó. Se nem gebe, se nem hájas.
2012. nov. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
teljesen rendben van, szép lábak! gratu a fogyáshoz
2012. nov. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!