Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A sztárok, meg bármilyen nők...

A sztárok, meg bármilyen nők mit vesznek a ruhák alá, hogy feszesnek tűnik a mellük de még sincs rajtuk melltartó? Kép lent

Figyelt kérdés

Pl ezek a ruhák alá melltartót nem vehetnek, mégis feszesnek látszik a mellük, meg a bimbó sem látható.

[link]


[link]


stb ilyen ruhák.



Gondoltam olyan szilikon tapaszra, de az megmarad a mellen hosszú távon?

Szeretnék egy ilyen ruhát de nem merek venni a mellprobléma miatt...Valami tanács, ötlet?


2012. nov. 14. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
hát a pántnélküli ruha alá pántnélküli melltartót vesznek, aminek az a trükkje, hogy van egy kis szilikoncsík körbe, hogy ne csússzon le, az első ruhánál viszont nem tudom:P
2012. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Az elsőn eléggé látható, hogy egy szép nagy photoshoppot vett magára a modell, a másodikon pedig elfér a ruha alatt a pántnélküli bőven.


Amúgy a leopárdos ruha valami veszettül gusztustalan.

2012. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én sem ezeket a ruhákat akarnám venni, csak ezek voltak kéznél.

Köszönöm a válaszokat

2012. nov. 14. 19:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Pl.:

[link]


A második képen meg vagy pántnélküli melltartó van rajta, vagy pedig alapból kosaras maga a ruha.

2012. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én is ezt akartam érteni a szilikon tapasz alatt :D Ez megmarad a mellen amúgy? Nem kell egy feszes ruha föléje ami tartja?

Köszi a választ!

2012. nov. 14. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a szilikonos A, max B mellméretre jó. Én C-vel nem tudom hordani, egyszerűen ledobja magáról és nem is tart már semmit
2012. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi neked is :)

Én B-s vagyok, csak olyan hihetetlennek tűnik, hogy rajtamarad a mellemen még akkor is ha nem rám feszülős ruhát hordok. Na de próba szerencse :)

2012. nov. 15. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!