Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A ruhám lehetett az oka...

A ruhám lehetett az oka annak, hogy egy idősebb férfi meg akart csókolni?

Figyelt kérdés
Cicanadrág, bikacsizma, fekete garbó volt rajtam, a garbón szürke, leopárd mintás tunika. Mindezen szürke kötött pulcsi, fekete övvel. A munkahelyemre öltözöm így, elegánsabban, és ott történt, hogy egy idősebb, ápolt, üzletember kinézetű ember megfogta a derekam és megkérdezte,hogy megcsókolhat-e.. a ruhám lehetett az oka? Vigyázom az öltözködésemre, nem szeretem a kihívót, ezért kérdem. Mégis kihívó lehettem? Amint rájöttem mit akar kitéptem magam a kezéből...
2012. nov. 17. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Milyen munkahely ez, rúdtáncos vagy?

Meg idősebb, ápolt üzletember, mi van? Hogy jön ez ide?


Egyébként biztosan a ruhád teszi, miniszoknyás csajok felszállnak a buszra minden férfivel csókolózniuk kell, ezt mindenki tudja. Az ápolt üzletemberekkel többször is.

2012. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. A férfi öntelt, pökhendi p.cs-sége volt az oka!

Senkinek nincs joga hozzáérni, átölelni, pláne csókra invitálni csak úgy senkit!

Megérdemelte volna, hogy felpofozd!

Nem vagy köteles eltűrni, ha inzultálnak.

2012. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
red, szó sem volt miniszoknyáról, de ha valaki meztelenül szaladgál a körúton, akkor sincs joga megtaperolni senkinek!
2012. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%

Jó, én csak példának irtam a miniszoknyát és buszt. Tehát a kérdező jól helyen keresgél, mert van ilyen hogy a ruha határozza meg. Ez benne van a BKV szabályzatában: minden miniszoknyás csajnak csókolóznia kell minden buszon utazó férfival. Föleg ha sármos üzletember.

Csak ez ilyen apróbetüs rész amit senki nem olvas el.

2012. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem a ruhád.

hanem az, hogy hüje p0csfej volt a bácsi. ennyi.

2012. nov. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!