Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak! Milyen öltözékben...

Férfiak! Milyen öltözékben látnátok szívesen otthon házimunka közben a feleségeteket nap mint nap?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 16:25
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Szia! barátom nagyon szereti ha kényelmes otthonos ruhában vagyok itthon, nem festem ki magam stb Szerinte ez otthonos és bensőséges, tetszem neki így nagyon. Amúgy nehezen szoktatott rá, azt hittem ezt a pasik igénytelennnek tartják.
2012. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, sok használható dolgot írtatok :)


Tehát mackónadrág kipipálva?

Reklámpóló kipipálva?


11-esnek is köszi, szóval a barátod szoktatott rá, kicsit csodálkozom, és mi az a kényelmes otthonos viselet?


Az otthonkáról nem esett szó, ezzel mi a helyzet?

2012. dec. 4. 13:23
 13/15 anonim válasza:
100%
11. vagyok. aha, hétvégére is kifestettem magam, farmerban, normális utcai ruhában voltam otthon (együtt lakunk). Aztán ő mondogatta mindig hogy de jó lenne ha nem így lennék ilyenkor. Kért hogy vegyek mackónadrágot, ne fessem magam, ilyenek. Most már így vagyunk, sokszor mondja hogy örül neki.
2012. dec. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az otthonka rémesen hangzik :D


De egy lengébb ruha bármikor jöhet :) a farmert én nem igénylem, sőt annyira nem tartom szexibbnek mint a tréningnacit... a legtutibb persze a cicanadrág, vagy a szoknya...

amúgy lehet néha tréningruhában nyugodtan, nem is kell folyton sminkelni (hisz tudom h az káros :)) elvégre én se farmerben meg zakóban vagyok mindig, de nagyon lenyűgözne, ha néha-néha (mondjuk hetente 1x) felkapna vmi szexibb göncöt, kisminkelné magát otthonra is :)

2012. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi a legújabb választ is!


Azért a reklámpólóra még seki sem írta, hogy szívesen látná benne a párját :)

És a nem kinőtt, nem lyukas otthonka sem tarol, úgy látom :)


És azért írtátok többen, hogy mindegy..... :?


Szerintem azért írtátok, hogy mindegy, mert férfiszemmel annyira egyértelmű, hogy mi mehet, hogy ami nemigazán jó, az fel sem merül, és kiesik a látószögből.

Szóval nem baj, ha ilyen talán túl egyértelműnek tűnő dolgokat is leírtok.


Érdekes, hogy többen vagytok, akik inkább az alsóruházattal foglalkoztok (úgyértve az alsóruházatot, hogy deréktól lefelé hordott ruházat), a felsővel valamiért kevésbé.

(Persze "egybe"ruha avagy női ruha esetén az előző megfigyelést nem lehet tenni, de erre csak egyszer jött utalás, miszerint egy lenge darab nyerő lehet. )

2012. dec. 6. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!