Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire ciki ma a "hagyományo...

Mennyire ciki ma a "hagyományos" (2x2 kerekű) görkori? Nagyon tetszik, és most a neten nézegetek ilyeneket.

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Hát szerintem eléggé, másik, hogy nem is tudom, hogy lehet vele rendesen haladni, az egysorosnál ugye bedöntöd egy kicsit a lábad... Persze ha neked tetszik ne vegye el a kedved, amit írtam, de talán mégis csak jobb egy egysoros... :)
2012. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És van itt olyan aki próbálta? Tényleg nehezebb vele menni?
2012. jún. 8. 18:29
 3/10 anonim válasza:
Az első korim olyan volt,tényleg nehezebb menni vele.
2012. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miben nehezebb?
2012. jún. 13. 11:47
 5/10 anonim válasza:
Nehezebb irányítani,ha lazább anyagból van a cipőrésze akkor még a bokád is nagyobb veszélyben van mert nem tartja szinte semmi,ami nekem volt annak a cipőrésze hasonló volt a tornacipőéhez,fémből volt a kerékfelfüggesztés,sokkal nehezebb volt megtartani.Nem akarom elvenni tőle a kedved,csak saját tapasztalatomból kiindulva nekem jobban bejött a soros. :)
2012. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Amit én néztem olyami mint egy korcsolya cipő a neten találtam. Csak nem tudom sehol kipróbálni mert senkinek nincs már ilyen.
2012. jún. 14. 10:21
 7/10 anonim válasza:

Nincs mit!Vaterán vagy esetleg bolhapiacon nézz körül. :)

Sok sikert!

2012. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem volt mindkettő. Most a 2 sorosat vadászom, de sajnos elvétve lehet találni, ami kereskedelmi forgalomban kapható az országban vagy drága, vagy nem tetszik. A 2 soros teljesen más élmény, nem recseg, miközben mész vele, nincs beszorítva a lábad... Azzal sosem estem még el, egysorossal egyszer nagyot tanyáltam.
2014. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

semennyire nem ciki

ha neked az tetszik használd azt

maximum nehéz beszerezni

2014. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egyszer? én minden alkalommal! :)

amikor aktívan koriztam, mindig azt mondogattam: ha aznap nem estél, nem is koriztál igazán

2014. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!