Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ciki egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki egyáltalán nem hagyományos esküvőt tartani?

Figyelt kérdés
párommal nem szeretjük a lakodalmas zenét. a mai slágerek mennének, amire lehet táncolni. Kate Perry, Lady Gaga, Madonna, Black eyed peas, stb. DJ lenne, nem zenekar. menyasszonytánc sem lenne, hanem betanulnánk a Thriller koreográfiáját Jackotól a koszorúslányokkal és párjaikkal. mi pedig valami vicces koreográfiát adnánk elő ketten a párommal. nem lenne vőfély sem, mert régimódinak tartjuk. szerintetek nem szólnak majd meg az emberek minket, akik a hagyományos lagzi hívei?
2011. febr. 12. 12:58
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
76%
Nem. A koreográfia pedig külön vicces ötlet, szerintem emlékezetes lesz mindenkinek. :D
2011. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
2011. febr. 12. 13:04
 3/43 anonim ***** válasza:
79%
és ne azzal foglalkozz,hogy mások mit gondolnak,ez a TI NAPOTOK...Nektek kell h tetszen :D Sok boldogságot
2011. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
53%
Szokatlanabbakról is hallottam már.
2011. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

ezt nézzétek meg:

http://www.youtube.com/watch?v=7tjX89RCfxE&feature=related

köszönöm az eddigi válaszokat

2011. febr. 12. 13:08
 6/43 anonim ***** válasza:
53%
Nem ciki! Amúgy meg ez a TI napotok lenne, NEKTEK kell, hogy tetsszen!
2011. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
78%

Én örülnék, ha egy ilyen vidám esküvőre mehetnék. :) Eddig mindig csak a hagyományos, lagzis-mulatós esküvőkön voltunk, szép és jó volt, de azért valljuk be, az éjféli vonatozás nem a legszuperebb dolog. :D

Egyébként meg az esküvő napja az ifjú házaspár első napjáról szól. Az a fontos, hogy ti jól érezzétek magatokat.

:)

2011. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
84%

Én azt szoktam mondani, hogy minden belefér, amíg nem léptek át egy bizonyos határt. Mert az igaz, hogy a ti napotok, és nektek kell tetszenie, na de az is rosszul tud elsülni, ha nektek tetszik, a násznép meg nem érzi jól magát.


Pl. ha egy rocker pár lagziján végig valami hörgős metálbanda játszana, valószínűleg kevésbé alakulna jól a buli.


De amit te leírtál, az jópofa, vicces, a zene sem baj, hogy nem zenekar, hanem DJ, a lényeg, hogy lehessen rá táncolni, bulizni..az általad felsoroltakra lehet.


Úgyhogy haladjatok nyugodtan ezen az irányon tovább.

2011. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
63%
Én nagyon jól érezném magam egy ilyen esküvőn.
2011. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
köszi. kb 60 fő lenne, ennek a fele 40 alatti. nekik biztos tetszene. én az 50-60as korosztálytól tartok...
2011. febr. 12. 13:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!