Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl sötét, gyászos lenne, ha...

Túl sötét, gyászos lenne, ha fekete ruhához fekete blézert vennék fel szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék új ruhát venni idén szilveszterre, mert rengeteg ruhám van, ami alkalmibb és csak egyszer vettem fel. Most a szekrényemben találtam egy fekete pántnélküli ruhát, de mivel tél van, valamit kéne rá húznom. Van egy fekete kicsit fényesebb anyagú blézerem, amit már régebben eldöntöttem, hogy fölveszem szilveszterre, de így nem lesz túl sötét?

2012. dec. 27. 17:10
 1/5 anonim válasza:
71%
Dobd fel valami színes sállal, feltűnő bizsuval, esetleg övvel, cipővel. (Színes parókával, ha olyan a buli).
2012. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ez ugrott be neked róla, hogy "gyászos" akkor számodra lehet benne valami...

Szerintem is sötét lesz, de attól is függ hogy milyen helyen töltöd a szilvesztert: igyunk újévig buli, vagy elegánsabb vacsi, vagy valami más kulturáltabb dolog..

Vagy a ruhát, vagy a blézert cseréld le ha együtt nem jók.

Szerintem ne rakosgass sálakat meg bizsukat, az olyan "nem volt más, de ezt megpróbáltam feldobni"-szerű lesz. Amin látszik is.

2012. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Első vagyok: én ilyesmire gondoltam, szerintem ez nagyon jó és egyszerű: [link]

De könnyen mellé lehet nyúlni, ebben másodiknak igaza van. Tudni kéne milyen a ruha, de a fekete nagyon variálható.

2012. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudni kellene hova mész és milyen idős vagy.:)
2012. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már fekete a blézer is, én valami extrémebbet választanék, mondjuk szegecsekkel. De gondolom a tiéd nem ilyen, és látom venni sem szeretnél semmit. Akkor ha vannak bizsujaid, akkor azokkal dobd fel. Szeirntem nagyon szép a fekete az arannyal, karpereccel, valami feltűnőbb fülbevalóval, vagy többrosos láncos arany nyaklánccal, esetleg collar típusúval. Bár ha ezek sem állan rendelkezésre, akkor tényleg elég egysíkú, és borús lesz az öltözéked.
2012. dec. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!