Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagymellű fiatal lányok, ti...

Nagymellű fiatal lányok, ti hol vesztek csinos fehérneműt?

Figyelt kérdés

Olyan bolt érdekelne, ahol nagyobb kosárméretek is vannak, vagyis D, DD, F, G, GG, H stb. kosarat is tartanak, és nem csak óriási pántosban, hanem 70-75-80 asben is.

A legtöbb boltban csak egyszerű fekete, fehér és bézs van. Hol lehet ilyesmiket kapni itthon?



2013. jan. 2. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75D-s mellem van, én a Triumph-ban szoktam vásárolni. :)
2013. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%
Kérdező vagyok, bocsi, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy képpel ellátott válaszokat kérek!
2013. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
montihun nem csak forever alone díjas lúzer, de még az oldal működésére se jött rá.
2013. jan. 2. 16:12
 4/13 anonim ***** válasza:
5%
Első jó poént a gyakorin, ez is baj?
2013. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha szórakozni akarsz, keress egy viccoldalt.
2013. jan. 2. 16:26
 6/13 anonim ***** válasza:
A Triumphal is az a baj, h csak unalmas fehérneműik vannak nagymellű nőkre. Általában egyszínűek, ami meg mondjuk csipkés, az borzasztóan öregasszonyos. Amúgy én is ezzel a problémával küzdök, mint te. Nagyon ritkán találok szexi, csinos fehérneműket kínai üzletekben, amik méretileg is jók, viszont nem túl jó minőségűek. :(
2013. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Triumphban sajnos d a max a jo melltartokbol sőt sokból csak c van. Nem tudom miert nem gyartanak legalabb e .ig lenne ra kereslet. Én néha beleerőltetetm magam egy d. Be de nem kényelmes kicsi a kosara. És emiatt sok mamis melltartom van inkabb a hetkoznapokra meg sportmelcsi. Jo lenne tudni hol lehet venni tenyleg nagy fiatalost
2013. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én néha a tescoban találok egy-két jobb kivitelű darabot, de ezek is csak fekete-bézs-fehér színben vannak.


A kínai boltok nekem az epic fail kategória. A keleti nők alkatilag eléggé laposak, nem igazán tudnak a gyártók más méretekben használhatót csinálni, a pántok bevágnak, a kosarak formája semmit nem tart. Ami nagy méret van, annak a háta az ami nagyobb. A pántokban nem túlzok, kétszer elférék, a kosár meg kicsi, csak D-sig gyártják.


Méretben rne stimmelő darabot nem szeretnék, mert se mozogni nem tudok benne, se nem érzem jól magam ha rajtam vannak. Az meg olyan ciki, hogy váll alatt meg középen folyik ki a mell belőlük, és társaságban is úgy kell visszarakni a "lányokat" a helyükre, se mozogni se lehajolni, se nyújtózni nem merek bennük.

2013. jan. 2. 22:15
 9/13 A kérdező kommentje:
*Méretben nem stimmelő
2013. jan. 2. 22:18
 10/13 anonim ***** válasza:

Méretek szerint keresd a neten!!!!!!! Ha tudsz egy márkanevet is be tudsz írni a méret mellé,akkor csak az üzlet helyét kell megkeresned! Biztos lesz válogatási lehetőséged! (...ezt az asszony javasolta,úgyhogy rajtam keresztül kíván sok sikert! ;) )

Ffi/38

2013. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!