Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most ezek az árak komolyak?

Most ezek az árak komolyak?

Figyelt kérdés

Egyik munkatársamra felfigyeltem, hogy egy csomó ruhájára, cipőjére, farmerjára "Diesel, Diesel Industry" feliratok vannak írva. Rákérdeztem, hogy ez mi. Elárulta, hogy ő Diesel mániás, és többségben külföldről szerzi ezeket a ruhákat be, bár néhányszor szokott lenni 1-2 magyar online webáruházban is ilyen márkájú termék. Én nem is hallottam eddig erről a márkáról. Mutatott 1-2 árat. Hát elmentettem őket. Nem hittem a szememnek.

Ezek normálisak, illetve normális az aki ezeket megveszi?


[link]

Kíváncsiságból bementünk a Marionnaudba, és tényleg egy sz@ros 50ml-es parfümje is 18.000Ft volt, mondjuk jól nézett ki, egy fekete ököl volt.

Teljesen ledöbbetem. És én még azt hittem én viszem túlzásba a Puma parfümjeimmel és Adidas cuccaimmal.



#drága #Diesel industry
2013. jan. 10. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, üdv az való életben. A diesel egy régi nagy márka, és ráadásul még jó is.

Szokd meg, hogy vannak emberek, akik többet költenek a cuccaikra, mint te. Miért ne lenne normális, aki megveszi. Van rá pénze, miért is ne venné meg?

2013. jan. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudok rájönni, hogy miben lehet ennyire jobb a Diesel, mint akármelyik másik ruha, hogy van pofájuk ennyit elkérni egy sálért.. Na mindegy, én ezt sose fogom megérteni..
2013. jan. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ennél sokkal szebb ruhákat olcsóbban beszerezhetsz Ebay-ról de ha kicsit kreatív vagy még olcsóbban.
2013. jan. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Az nem mentség hogy van pénze rá megveheti! A rongyrázás buta emberi tulajdonság, legkevesebb hogy nem kell figyelembe se venni.Lehet még kellene az a pénz amit most könnyen kidob az ablakon.
2013. jan. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Én a parfümre mindig adok. A mostani parfümöm 35000 például... Szerintem az olcsóak nagyon büdösek.
2013. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha van pénze, nem az ő dolga, mire költi? Miért lenne rongyrázás? Az a rongyrázás, mikor nincsen pénze, de megy manikűröshöz a nő meg hetente fodrászhoz, meg ruhákra költ, otthon meg minden megesz a mocsok. De akinek van rá pénze, és nem sajnálja drágább ruhákra, és a környezetére is igényes, miért lenne baj?
2013. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
azért te sem panaszkodhatsz. egy puma és adidas holmi valahol a 10 és 15ezer között kezdődik. tudom, hogy "attól függ, mit veszel"... amúgy meg nem értem miért zavar, ha valaki megvehet magának drágább cuccokat. én is csak a h&m-ben vásárolok, meg a hasonló üzletekben, mert csak ezt engedhetem meg magamnak, mégsem jövök ide rinyálni, hogy ennek meg annak a márkának van pofájuk elkérni egy sálért 27ezret. (csak egy példa) nem te hordod, meg nem is veszed meg, akkor meg?...
2013. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
már mindent elmondtak előttem,kis kiegészítés: komolyan ennyire nincsenek saját gondjaid, van időd ilyenekkel foglalkozni?irigyellek.
2013. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindig van felsőbb és alsóbb kategóriás ruha is. A nagyobb külföldi márkákhoz viszonyítva nem is olyan drága ez a Diesel.


És ezt most nem lenézésből mondom, mert én egyetemistaként maximum 2-500 forintot adhatok ki egy ruhadarabért. Ennek ellenére csinos, szép és igényes ruháim vannak, bár sok időbe telik mire találok egy jobb darabot. Turkálóból öltözködöm, és belegondolva soha nem volt túl sok "újjonan" vett holmim csak az alsóneműk. Mégis nem kritizálom azokat aki 5, 10 vagy 30 ezreket adnak ki egy-egy ruhadarabért.

Mindig voltak és lesznek is gazdagabb és szegényebb emberek is, ezen kár fennakadni.

2013. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy, híres márka. Csak a logóért vagyonokat kérhetnek. Olyan ez, mint a Chanel, vagy a Gucci. És ha erre költi a pénzét, amiért ő dolgozott meg, akkor innentől senkinek semmi köze hozzá. Miért ne lenne normális? Valaki meg bazi nagy kocsikat vesz, vagy nagy házat.
2013. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!