Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most ezek az árak komolyak?

Most ezek az árak komolyak?

Figyelt kérdés

Egyik munkatársamra felfigyeltem, hogy egy csomó ruhájára, cipőjére, farmerjára "Diesel, Diesel Industry" feliratok vannak írva. Rákérdeztem, hogy ez mi. Elárulta, hogy ő Diesel mániás, és többségben külföldről szerzi ezeket a ruhákat be, bár néhányszor szokott lenni 1-2 magyar online webáruházban is ilyen márkájú termék. Én nem is hallottam eddig erről a márkáról. Mutatott 1-2 árat. Hát elmentettem őket. Nem hittem a szememnek.

Ezek normálisak, illetve normális az aki ezeket megveszi?


[link]

Kíváncsiságból bementünk a Marionnaudba, és tényleg egy sz@ros 50ml-es parfümje is 18.000Ft volt, mondjuk jól nézett ki, egy fekete ököl volt.

Teljesen ledöbbetem. És én még azt hittem én viszem túlzásba a Puma parfümjeimmel és Adidas cuccaimmal.



#drága #Diesel industry
2013. jan. 10. 23:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen ezek az árak komolyak a Diesel márka elég drága. Am a Diesel egy menő világmárka.
2013. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!