Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az hogy megveszek...

Miért van az hogy megveszek egy ruhát, hazaviszem, és otthon már nem tetszik?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy ott a próbafülkében tök jó, meg minden, de mikor hazaviszem, akkor otthon már nem is olyan szép, és csinos...

Hogy lehet ezt kiküszöbölni?


2013. jan. 11. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tisztában kell lenned vele, mi az ízlésed, mi áll jól a testalkatodra, milyen célra kell és milyen ruha, mire van valóban szükséged, mit szeretnél.

Én a neten szoktam böngészni a kínálatot és elképzelem, hogy állna, utána próbálom csak fel élesben, mert van, ami ugyan nem rossz de tudom, hogy nem azt a testrészem akarom hangsúlyozni most...stb.

Szerintem Te is böngéssz először neten, majd vigyél barátot, barátnőt, szülőt, bárkit, akinek adsz a véleményére és fontos, hogy gyere ki a próbafülkéből, amikor próbálsz!!!! Sajnos a próbafülkék direkt úgy vannak megvilágítva, hogy pozitív élményeid legyenek, kicsik, nem látod magad és ha hiszed, ha nem, sok helyen bedöntik a tükröt!!!! Ennek eredménye, hogy sokkal sikkesebbnek, vékonyabbak látod magad, a ruha ennél fogva sokkal jobban tetszik, mint otthon a normál tükör előtt. Szóval gyere kia nagy tükör elé, ott jobban látod magad.

2013. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt veled van a gond, mert nekem sose volt ilyen gondom. Ami a boltban tetszik az otthon is.
2013. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
ez azért van ...... mert.... LÁNY VAGY :D
2013. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy torzít a próbafülkében lévő tükör beállítása, és a megvilágítás is lehet csalóka.De az is lehet, hogy nem szerettél bele igazán az adott ruhába,csak úgy tetszik,elmegy,egész jól áll.Én évek óta azt csinálom, hogy végigjárom az üzleteket és a próba után mindent félrerakatok aznap zárásig.A shopping-túra végére látom a többi bolt kínálatát, mérlegelek, leülepedik a dolog stb. és csak azokért a darabokért megyek vissza,amikről azt gondolom, hogy máris a szívemhez nőttek,emlékszem rájuk és tényleg kellenek.Esetleg próbáld ki te is.
2013. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vásárlásmánia.
2015. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!