Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, hogy legyen...

Mit tegyek, hogy legyen stílusom? Egyáltalán milyen ruhák illenének hozzám?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok széles(ebb) csípővel, fehér bőr, sötétbarna hosszú haj, kék szem. Az ilyen nagyon divatos ruhákat nem szeretem, a fiúsabb ruhák jönnek be. Nem hordok szoknyát meg ilyen lányos darabokat. Hol vásárolhatnék olyan ruhát, ami nőkre van, de nem olyan nőies? Remélem értitek. Vagy milyen cuccok illenének hozzám a leírtak alapján?

15/L



2013. jan. 14. 19:21
 1/3 nimloth válasza:

Próbáld ki a country, vagy a western stílust!

Ing, mellény, nyitott ing alá top(sportos fazon), farmer, edzőcipő. Ezeket csomózott, makramé, vagy fa karkötőkkel, természetes anyagú nyakláncokkal tudod feldobni!

A hajad hordd befonva, vagy kibontva valami érdekes, természetes hatású, színű csattal. Remélem ennyi idősen nem sminkelsz, de ha még is akarsz, akkor használj bézs, barna árnyalatokat, amik természetesen hatnak. A színeknél úgy általánosságban próbáld ki, hogy mi illik hozzád! Remélem tudtam segíteni.

21/L

2013. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Amúgy nem használok sminket.

2013. jan. 14. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen teljesen normális, hogy nincs saját, kialakult stílusod. Ez körülbelül 20-21 éves korodig így is marad, hiszen addig folyamatosan változol, az ízlésed, érdeklődési köröd, korszakaid is, utána mondhatni megtalálod önmagad és a harmóniát. Tinédzserkorban senkinek nincs kifinomult stílusa, vagy tök mindegy neki, mit vesz fel, csak előnyös legyen, vagy kizárólag divatújságokból öltözködik, mert fontosabbnak gondolja a divatot, mint amennyire valójában az, úgy gondolja, így mellé már biztosan nem nyúlhat.
2013. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!