Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vidéken, kutyasétáltatáshoz...

Vidéken, kutyasétáltatáshoz is ciki a gumicsizma?

Figyelt kérdés

Úgy láttam itt a gyakorikérdéseken, hogy a legtöbben förtelmesnek találják a gumicsizmát. Márpedig most a havas, latyakos mezőn, tóparton igazán ideális lenne kutyasétáltatáshoz, mert az összes többi csizmám, bakancsom, cipőm vagy beázik vagy fölül megy bele a hó.

Szóval vidéken, a kutyasétáltatás 40-60 percére megfelel, nem? Egyébként befogadott, kóbor kutyus, és amint meglátja, hogy húzom fel a csizmát, tudja, hogy séta lesz (pedig még csak egyszer vittem így sétálni), talán volt valaha egy gazdija, aki szintén gumicsizmát húzott a sétáltatás előtt...


2013. jan. 17. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra, amire szánod, pont ideális. Remélem bélelt is a csizmád, mert ha nem, akkor húzz jó vastag gyapjú zoknid is a lábadra. Egyébként, ne érdekeljen, hogy más szerint ciki-e vagy sem. Te száraz lábbal úszod meg a dolgot, a kutyus meg boldog lesz :). Ez a fontos!
2013. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kutyasétáltatáshoz szerintem okés.
2013. jan. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán jó. Én suliba is bemennék benne poénból. :-D
2013. jan. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm a gumicsizmát, de kutyasétáltatáshoz tökéletes!
2013. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Királyság.

Én még a városba is felvenném ha havazik vagy elönti a sár az utcákat.Imádom a gumicsizmát, önfeledten lehet benne szórakozni a legnagyobb mocsokban .

2013. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!