Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintettek a gumicsizma ciki?

Emilii kérdése:

Szerintettek a gumicsizma ciki?

Figyelt kérdés

''divat gumicsizmára gondolok''

Ma elmentem benne suliba és kaptam megjegyzéseket és az utcán is.


2012. nov. 8. 18:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irtó ronda, nem is illik semmilyen normális ruhadarabhoz...
2012. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, nem is kicsit...
2012. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Igen elég viki. Fel nem venném, ha fizetnél sem. A parasztemberek járnak gumicsizmával, amikoir sár van nem a normális emebrek. (szerintem)
2012. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Pedig egyre több ember hordja.
2012. nov. 8. 18:17
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
És azért kell hordani/szeretni, mert egyre több ember hordja? Attól még nem lesz szép, szerintem ritka hülyén néz ki. De menj csak a tömeg után, ha egyszer egyre több ember hordja...
2012. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"A parasztemberek járnak gumicsizmával, amikoir sár van nem a normális emebrek. (szerintem)" Miért, a parasztok talán nem normális emberek?

Egyébként esős időben nem ciki. Tök aranyos, vidám mintásakat lehet kapni, jó, mert nem ázik át, viszont csak utcára, suliba érve biztosan lecserélném, mert nem tudnék egész nap abban lenni, belerohadna a lábam.

Amikor pedig nem esik, akkor eléggé... érdekes. Tavaly nyáron láttam egy csajt gumicsizmában, verőfényes napsütés, sehol egy felhő. Indokolatlan volt, és biztosan nagyon kényelmetlen.

2012. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Utolsó. Hát igen elég rosszl fejeztem ki maagm tényleg kicsit durva volt. Nem igy akrtam, mert egyértelműen azok is normális emberek. Ugy értelmezzétek, h szerintem csak azok hordanak gumicsizmát legalábbis vidéken, mert ott lakik eyik rokonom és akkor már csak tudom. :) Nem valmi szép látvány szerintem és rondának találom, de ha neked tetszik akkor HORDD. (de azért az még cikibb, mint a gumicsizma, hogy felveszed mert most ez a divat)
2012. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Semmi go gondoltam, hogy nem sértésnek szántad, de azért kicsit mégis bántónak éreztem, mert falusi lévén elég sok földműves, "paraszt" ismerősöm/rokonom van.
2012. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik, biztos fogok venni ha lesz rá pénzem, csak nagyon drágák :S Ilyet szeretnék: [link]


Ne érdekeljen ki mit gondol! Egyébként leginkább akkor hordd, mikor esik az eső, gondolom úgy kevesebben tennének megjegyzést, hiszen arra használnád, amire eredetileg kitalálták.


18/L

2012. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Maradjon meg munkaeszköznek.
2012. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!