Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagyon gáz egy...

Szerintetek nagyon gáz egy ilyenben elmenni otthonról? Van egy csomó ugyanilyen gatyám, eggyátalán nem fázok bennük. De nem röhögnek ki benne? Ha ti ilyet látnátok egy csajon akkor nem néznétek le?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 30. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem nagyon menő :) Nekem tetszik

Én télen macskanadrágot szoktam húzni alulra és fölé a farmer,így nem fázok,nagyon kényelmes és melegen tart!

Télen fontos a meleg és kényelmes öltözködés!!:)

23/L

2013. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Gyakorlatilag ez egy pamutharisnya... nem nadrág.
2013. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

első, köszi. megy a pacsi

2. gyakorlatilag nem ez volt a kérdés.

2013. jan. 30. 21:29
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
pedig igaza van,senki nem kíváncsi a tevepatádra.
2013. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hordhatod utcára nyugodtan. Nekem is van hasonló. Hosszabb felsőkkel hordom, melyek félig-meddig takarják a hátsómat. Tényleg menő :)
2013. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz benne elmenni otthonról, ha tudod hogyan és mivel viseld.


Én például melegebb időben ilyenben járok futni, meg egy kényelmes, fenék alá érő trikóban. Nem rögögtek ki benne eddig soha.


Leggings esetében tényleg figyelj oda a tevepata veszélyre, ami különösen a vékonyabb anyagoknál jellemző. Ezen kívül ezeknél gyakori, hogy átlátszik vagy kidomborodik a bugyid, ami nem valami igényes hatású, különösen ha csipkés vagy mintás.

2013. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Sportolni meg ilyenekre még elmegy, de a p*csák nem igazán veszik a lapot, hogy a leggings nem utcai viseletre való...
2013. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
csak fenék alá érő ruhával szerintem.
2013. jan. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Ha otthonról az edzőterembe mész, nem gáz. Ha boltba, vagy máshova, akkor az. Én lenézném azt, akin ezt látom. Azokat is lenézem, akik a cicanadrágot veszik fel pólóval. Hiába vastagabb anyagú, és nem látszik át, az egy cicanadrág. Bevág elől is, hátul is. Nem az utcára való, akármennyire jó a s*gge valakinek, mutogassa otthon. Mondom ezt szintén jóseggű nőként. Én speciel baromi rosszul érezném magam, kb. meztelennek, ha cicanadrágban kéne utcára mennem úgy, hogy semmi nem takarja a fenekem.
2013. jan. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit cinkes, pedig én hordok leggings-et is, persze fenék alá érő felsővel. Utolsó, csak annyit fűznék hozzá, hogy elég gáz valakit a ruhája miatt lenézni, főleg a befolyásolható fiatalokat.
2013. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!