Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért "gáz" a szandálzokni...

Miért "gáz" a szandálzokni viselet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Jááj :D Mert az. Ez nem lehet megmagyarázni. Ha ránézek a szandi- zokni párosításra, ez jut eszembe. Zavarja a szépérzékemet.

Kisgyerekeknél teljesen okés, de mikor valaki jóval harmincon felül ilyet visel..

2009. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem gáz.Nyáron nem lehet harisnyában szaladgálni.És ha zokni van rajtad,akkor nem megy a lábujjaid közé kavics stb.És nem is izzad úgy a lábad,mint mezitláb.,és nem is csúszkál a lábad a szandálban.Csak valamilyen ostoba találja ki,hogy nem jó viselet.Mellesleg higiénikusabb is.
2009. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem se jön be...nem tudom mért . mondjuk én eleve a szandált nem csipázom szóval...
2009. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert csúnya.Másrészt nyáron minek zokni,akkor ha fázik a lábad menj cipőbe,de a szandálhoz minek húznál zoknit? Képzelj el egy csinos miniszoknyás lányt,magassarkú szandállal és zoknival.Nem rossz?:D
2009. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2009. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mert idétlenül néz ki. se nem nőies, se nem férfias. eccerűen idétlen.
2009. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez a legjobb szó rá, hogy idétlen :D
2009. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A zokni az csak hab a tortán. A baj a szandálnál kezdődik.
2010. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg idétlen, de igaza van annak, aki azt mondja nem gáz: az indokai teljesen elfogadhatóak, bár a nagy melegben felesleges réteg még egy nylon zokni is, úgyhogy nem értem, hogy tudnak megmaradni benne...

Az idétlenségre még rájátszik, ha háromnegyedes vagy rövid gatyót vesznek hozzá. kevésbé rossz ha hosszú nadrággal viselik.


egyébként amilyen a divat, hamarosan ez lesz a trendi.. szép élénk, virító zoknik szandiban

2010. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!