Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 évesen gáz, hogyha ünneplő...

15 évesen gáz, hogyha ünneplő ruha gyanánt egy fekete nadrágot és fehér ünnepi felsőt veszek fel fekete bokacsizmával? Mármint nem baj ha nem szoknya?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy a mostani szoknyám egy kicsit már szűk rám és egyébként sem szeretek szoknyát hordani :/

2013. márc. 12. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

mér lenne gáz, nekem egy sötét farmer, fehér topp és farmer mellény, meg tűsarkúúúú :))

utálom a szoknyákat, a kokárdát most ne felejtsd el!!

:DDDD

gondolom márc.15.-re gondolsz

xPPPP

Én is 15 vok és lány, naná, de am barátnőm még a nyakkendőhöz szokott ragaszkodni :)

2013. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi, igen márc.15-e miatt kell és nem,(remélhetőleg) nem felejtem el a kokárdát :DD
2013. márc. 12. 19:24
 3/14 chooseyourdestiny ***** válasza:
31%
de eléggé... ki is közösítelek.
2013. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
1es vok, szivesen.. ajjaj de vigyázz itten egyesek kiközösítenek, am máson nics bajom szoknyával, magamon nm birom elviselni_ ezér kiközösíteni, most ojan mint azér mer neked éppen a szürke a kedvenc színed szinten van, de izlések és pofonok :))
2013. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem gáz szerintem :3én egy sötétszürke gatyót meg egy fehér "elegánsabb" felsőt veszek fel egy fekete topánkával,én sem fogok szoknyában ott fagyoskodni :)
2013. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

Márpedig egy nő hordjon csak szoknyát,pláne ha ünneplőben van.Nem kell mindig szoknyát hordanod,nemigaz hogy nem bírsz ki évente 4-5 napot a 182-ből,arról nem is beszélve,h ezerszer csinosabb és jobban áll minden lánynak a szoknya,és jelen esetben a kényelem másodlagos.Én pl. érzek egy fajta enyhe undort amikor azt látom hogy egy lány még ünnepen sem képes szoknyát fölzni,szerintem rendkívül modortalan. (sőt,ha szigorú akarok lenni,akkor kőtelezővé is tenném a szoknyát a lányoknak,nyakkendőt a fiúknak)

15/F

2013. márc. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

ajajjaj, még mindig 1es vagyok :))

manapság, ahogy látom nálunk 100ból 90 lány jön naciba :D

lassan a nyakkendőt is már csak lányokon látom (:

2013. márc. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
A 6.hozzaszolonak 100%-ig igaza van! Nem is tudnek mit irni meg hozza! Igazabol amin ki akadtam az a nyakkendo lanyon????en ugy tudom,hogy as ff viselet,jo lenne ha a csajok nem csakliznak el minden ruhadarabunkat!
2013. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ludmii válasza:
hát szerintem nagyon nem gáz sőtt jó én is így szoktam járni ünnepségekre :D
2013. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1es vagyok, végül miben mentél??
2013. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!