Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 évesen gáz, hogyha ünneplő...

15 évesen gáz, hogyha ünneplő ruha gyanánt egy fekete nadrágot és fehér ünnepi felsőt veszek fel fekete bokacsizmával? Mármint nem baj ha nem szoknya?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy a mostani szoknyám egy kicsit már szűk rám és egyébként sem szeretek szoknyát hordani :/

2013. márc. 12. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vegyél fel nadrágot, nem baj ha nincs szoknyád.

15/F

2013. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

7. válaszoló,nem tudom,hogy te hova jársz suliba,de a mi giminkben senkin,de szó szerint senkin nem volt nadrág.De tényleg,egy lányon sem (vagy csak én nem láttam).Amúgy meg most is csak azok írják,hogy nem gáz a nadrág,akik szintén abba mentek.

6. voltam

2013. márc. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

végül mégis szoknyában mentem (anyu meglepett egy újjal, ami már nem volt kicsi :))

és jól is tettem, mert az osztályban mindenki (egy lány kivételével) szoknyában volt. Viszont szörnyen (!!) hideg volt, még jó, hogy vittem váltó ruhát. utólag is köszi, hogy írtatok :)

2013. márc. 16. 18:54
 14/14 anonim válasza:
én át se szoktam öltözni ünnepségekre
2013. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!