Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 65 AA melltartót hol kapható?

65 AA melltartót hol kapható?

Figyelt kérdés

Aki manapság vett vagy látott megírná hogy hol?

Westendbe néztem (bár ott elég kis üzletek vannak) de vagy nincs, vagy Pusp up-os, esetleg 20 cm szivaccsal tömött.

Lényeg hogy manaság látott-e valaki mertha kb fél éve akkor valószinű hogy már hiába mennék.

Köszi! :)



2013. márc. 14. 21:06
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

8. Köszi szivemből szóltál! ^^

És 16 (pár hét múlva)

2013. márc. 14. 21:32
 12/31 A kérdező kommentje:

10-es picit tekerj csak fel a 9. kommentemhez.


De csak most, csak neked mégegy:

[link]

2013. márc. 14. 21:42
 13/31 anonim ***** válasza:
23%

Nőnek jó esetben nem a melltartótól érzi magát egy nő... de hát biztos van aki attól... én nem tudhatom.

70AA méretem van, semmi szükség melltartóra ezért nem is értem a kérdezőt. Nincs mit tartani ekkora melleken. Lehet millió féle topot kapni, pántos, pánt nélküli, csipkés, sima, szexi, gyerekes, szivacsos, szivacs nélküli, ami kell épp, ez való kis mellekre. Ilyet meg mindenfelé lehet kapni. Melltartót még életemben nem láttam ekkorát egy üzletben sem. Pedig dolgoztam is már fehérnemű boltokban. Legkisebb méret 70A volt mindenből. Persze külföldről biztosan lehet rendelni valahol.

2013. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Amit most linkeltél olyanokat kínaiban szoktam látni, de nincs rájuk kosárméret írva, csak a körméret van megadva. Ez is a gyerekmelltartók közt található.
2013. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én eddig csak ilyen vékony vacakkal találkoztam ami semmire sem jó.

De milyen az a szivacsos, pánt nélküli, olyat még nem láttam linkelsz képet?

2013. márc. 14. 21:50
 16/31 anonim ***** válasza:
49%

Kb ilyen lehet a melled:

[link]

2013. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Háát.. öhmm

Azért egy csöppet nagyobb meg kerekebb.

2013. márc. 14. 22:08
 18/31 A kérdező kommentje:

Az ilyen kérdéseknél egyébként már megfigyeltem hogy mindig leszóják a kérdezőt és másokat is hogy "minek az felesleges, nincs mint beletenni stb.


Pedig ahogy a kedves 8. válaszoló is írta vékony polókhoz, nyári felsőkhöz jól jön egy ilyen. Vagy például blúzokhoz.

Alapjáraton már az is elég sz*r dolog hogy elmegy az ember a boltba és a cuccok felét kerülheti mert mindegyik ilyen kialakított, "melltartót" meg egyátalán nem is látni sokhelyen, csak B-től kezdve.

2013. márc. 14. 22:12
 19/31 anonim ***** válasza:
66%

nézz szét az áruházak gyerekosztályán, néha vannak amiken nincs snoopy vagy scooby doo :)

múltkor asszem a tescoban tévedtem el és láttam nekem tetszetőset :)


17/l

2013. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
98%
És úgy bírom, amikor egy fiú úgy szídja a kis mellűeket, hogy közben kijelenti, hogy milyen undorító a műmell.:]
2013. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!