Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 65 AA melltartót hol kapható?

65 AA melltartót hol kapható?

Figyelt kérdés

Aki manapság vett vagy látott megírná hogy hol?

Westendbe néztem (bár ott elég kis üzletek vannak) de vagy nincs, vagy Pusp up-os, esetleg 20 cm szivaccsal tömött.

Lényeg hogy manaság látott-e valaki mertha kb fél éve akkor valószinű hogy már hiába mennék.

Köszi! :)



2013. márc. 14. 21:06
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm is toppokat hord, úgyanekkora mellel..
2013. márc. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, de kínaikban láttam már ehhez hasonlóan kicsit.
2013. márc. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
100%
Szia. Nagy valószínűséggel még a melled nőni fog, ha még ilyen kis picike. Ezért nem kell a legdrágábbra beruházni. Kínaiban nézz körben a legkisebb méreteknél, nálunk úgy szokott lenni, hogy van egy állván, felakasztva a melltartók (nagyobbak) és lent ilyen polcos megoldással a picik. Ott nézz körben, ha nálatok is ilyen megoldással van megcsinálva. A topokat nem ajánlom, mert átüt sokszor, de talán egy-egy pólóhoz az is elmegy. Amúgy Auchanban is vannak melltartó formájú toppok, tehát szivacs is van benne de nem vastag, talán ott láttam még a legideálisabbat neked, bár nem tudom mennyire van a közeledben Auchan. Amúgy Tescoban is vannak egész jók, de a kisebbekben úgy vettem észre hogy nincs szivacs! Kínait ajánlom még nagyon. De ha konkrét ruhaboltban veszel, akkor kérd az eladó segítségét, hogy mutasson neked olyat, ami nagyon picike, de mégis van benne szivacs.
2013. márc. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat!


Vègül a Tesco-ban találtam 70AA

2013. márc. 16. 20:18
 25/31 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat!


Vègül a Tesco-ban találtam 70AA F&F-es márkájút.

Nem volt drága sem kb 1000ft akciósan.


És volt jó pár darab 70aa ahhoz képest hogy egyesek azt sem tudták milyen. :P

A többieknek pedig köszönöm a hasznos válaszokat!!! :D

(és ha még valaki írni szeretne még valamit, csak nyugodtan mert a figyelt kérdéseim közt marad)^^

2013. márc. 16. 20:31
 26/31 anonim válasza:
A Takkoba a gyerek részen.
2013. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
100%

Szia ! Én is egy ideig ilyen problémával kűzködtem ,mert elég vékony vagyok ,és nem szeretem a bő pólókat ... A testhezállók ,stb sokkal jobbak ,koktélruhákba pedig kell mell ,és azok a szar toppok ( én útálom őket ) Csak leszorítják a meglévő kicsi mellet is , persze nekem már nőtt a mellem ,de amikor annyi idős voltam ,engem rohadtul idegesített ,így odamentem eladókhoz ,ismerőseimtől kérdezősködtem !

Pl : Én a Tescóba ekkora mellre láttam egy kevés szivacsos női melltartót drapp színben ! De ha te az 1-2 centiseket jobban kedveled vegyél mintás gyerekmelltartót , max ráhúzol egy egyszínű toppot ! Én a Takkoba szoktam venni ,de lehet hogy ott nincs a méretedbe ! A Tesco-ba TUTI lesz ! Teljesen meg tudlak érteni , és üzenem azoknak az embereknek akik leszólnak , hogy gondolkodjanak ,és csak akkor írjanak komenteket ha tudnak értelmes válaszokat adni,mert a kérdés az ,hogy tud -e valaki 65 AA melltartót ,és ha valaki nem tud ,és ki akarja fejteni az eltorzult agyáa szüleményének gondolatait ,írjon blogot vsgy bármi ,de ne idegesítse ilyen szarokkal a többi felhasználót ! amúgy meg ha nem szereted a szivacsosokat ,akkor ha egymásra felhúzol pár toppot eltakarja simán a mellbimbód ,ha az zavar ,mondom szerintem az nem formáz meg semmi ,én nem szeretem ,de az is egy ötlet ! Rem. azóta megoldottad :))

2013. nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Kedves kérdező! Hasonló cipőben járunk, Igaz, én még csak 15 leszek, de nekem is olyan kicsi mellem van mint neked. A múltkor a h&m-ben találtam 70a-s melltartót, ami meglepő módon jó rám, mert van benne egy kis push up, ráadásul nem mintás, nem gyerekes hanem egyszerű, egyszínű fehér meg fekete, kettőt kell megvenni együtt, igaz kicsit húzós ára van--6ezer/2db, de ha glamour napok vagy valami kedvezmény van akkor már egy kicsivel olcsóbban is meg lehet úszni.
2013. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Főleg 27, 28as válaszolókét! :D

A Tesoban egyszer-kétszer láttam már, meg is ragadtam a lehetőséget. :P

És a h&m es tippet köszönöm, szétnézek majd ott is.:)


És akik régebben írtak, és rácsodálkoztak a kérdésre, most eszembe jutott egy ideillő példa...

Mondjuk akiknek 35ös lába van, azok is szeretnének magassarkút felvenni, nem pedig kis pink lepkés mamuszt, sőt plusz pár centi magasítás is jól jön, de akkor ők se keresgéljenek mert nem gyártanak a méretükben???

Nem teljesen ugyanaz, de hasonló helyzet.

2013. nov. 26. 18:27
 30/31 anonim ***** válasza:
Én a c und a-ban találtam tök jókat, ja és nem egy fél éve, hanem 1-2 hónapja, de rendszeresen járok oda és mindig vannak:) Tök jó minőségűek és kényelmesek, tudom ajánlani. 12/L
2014. dec. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!