Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudom meg pontosan a...

Hogyan tudom meg pontosan a melltartó és a bugyi méretemet? Nappalra tangát használok, éjszakára rendes bugyit, csak soha nem tudok jó méretet venni.

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A melltartó méretet nekem innen siokerült kb belőni, de aztán elmentem a boltba és addig próbálgattam, míg tökéletes nem lett: [link]

Itt van bugyi is: [link]

2013. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A linkelt melltartó mérettáblázat nem megfelelő (mivel eszerint nekem 100/C-s kellene, miközben 95/F-eset hordok.)

A számot a melled alatt mérve tudod meg. Lefelé kell kerekíteni! Pl: 77 cm->75-ös melltartó. A betűt a mellcsúcs cm-eiből kivont mellkas cm-ekhez hozzárendelt betűk alapján tudod kideríteni. DE! Ez sokszor gyártónként, kosárformánként változik. Ha kicsi a cicid, akkor A-s kell, ha átlagos, akkor B vagy C, ha nagyobb, akkor D-s kosár. Ha nagyon nagy, akkor E-től felfelé. A lényeg, hogy az oldalsó részen takarja a melledet, és a többi részen meg ne buggyanjon ki egy kicsit sem.

2013. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ha nagyon kicsi a melled akkor azt nem számolja...

Bugyiból meg akkora kell mint nadrágból. De simán fogod és odaméred magadhoz a boltban akkor is rájöhetsz hogy az jó vagy sem.

2013. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!