Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok normális Batman-es...

Hol tudok normális Batman-es pólót venni?

Figyelt kérdés
Sok helyen körülnéztem, főleg online webshopokban. Mindenhol csak olyan pólót találtam, amin simán csak a Batman jel van fekete vagy fehér alapon. Nekem valami fantáziadúsabb kéne. Néhány helyen lehet saját tervezésű pólókat készíttetni, de azokon nagyon látszik hogy "amatőr" munka. Nem tudtok olyan online vagy rendes boltot, ahol árulnak ilyesmit?
2013. ápr. 9. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudsz nyomtatni megfelelő fóliára, amit aztán rávasalhatsz a pólóra, de igen, benne van, hogy elszúrod.

A pólóműhely viszont bármit megcsinál neked: [link]

2013. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itt találhatsz párat: [link] szerintem ezek nagyon kreatívak, és némelyik poénos :D Vagy még szétnézhetsz az Etsy-n (etsy.com) de ott nem ennyire fantáziadúsak.
2013. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!