Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavató után, amikor az...

Szalagavató után, amikor az osztály ottmarad az iskolában vagy lemegy valahova, akkor milyen fajta ruhát kell/illik felvenni? FONTOS

Figyelt kérdés

Nekünk elvileg ott az iskolában lesz egy buli!Na az lenne a kérdésem,hogy oda mit kellene felvenni?Mert én már hallottam olyanról is,hogy egy sima hétköznapi ruhát,de olyanról is,hogy kisestélyit?Na most akkor mi az igazság?

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv!


2009. szept. 23. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekünk pl osztyálonkánt más helyen volt a buli, szal ezt osztályszinten kell megbezsélni.


vacsi után, Buli előtt lecseréltók az ünnepi ruhát. 10 osztyálso évfolyamomban senki nem huzott kisesélyit sehova. Amig gimibe jártam, egy ilyen osztyálróül hallottam.

2009. szept. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nővéremnek tavaly volt szalagavatója.

Nekik megvolt a műsor a Művházba majd a szalagtűzés.Utána volt pár perc szünet,amíg átöltöztek a keringőhöz.Majd a keringő következett(gyönyörű volt:D).Ez a színház terembe volt eddig.

Utána mindenki kiment az előtérbe(félre értés ne essék az is az épület része,zárt hely) és a keringőző diákok a anyukájukkal vagy apukájukkal keringőztek egyet(:

Utána átöltöztek a bulizós ruhába és minden osztálynak külön terembe volt vacsora,ahol a szülők is ott voltak.Az osztályfőnök elmondta amit akart,ettek-ittak.Majd kezdődött a buli.Az előtérbe addigra az ünnepélyes,szalagavatós hangulat buli hangulatot teremtettek.Ott volt egy diszkó,majd kimentek a városba egy kicsit utána visszamentek a diszkóba.

A bulizós ruhája egy fekete térd fölé érő,pánt nélküli ruha volt.Az szoknya része olyan bő volt,hogy is mondjam szóval nem az a passzos:D

Náluk mindenki ilyesmi ruhába volt(:

kb. ilyen volt szoknya rész:

[link] (csak rövidebb)


De szerintem is az a fontos,hogy összebeszéltek és mindenkin ugyanolyan típusú ruha volt(kisestélyi).

Szerintem mindenképpen hozd fel ezt a témát osztályfőnöki órán és beszéljétek meg,mert az nem lenne szép,ha valakin kisestélyi lenne van akin sima bulizós cucc-legalábbis szerintem.

Remélem tudtam segíteni!

14/L

2009. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot,nagyon hasznos volt!
2009. szept. 23. 17:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ,hogy mit terveztetek!Ha vacsi lesz és meglesznek hívva a tanárok akkor olyan legyen a felsőd aminek nincs nagy kivágása és takarja a hasadat,a nadrág lehet farmer.Ha pedig dizsi akkor úgy ahogy öltözz ahogy a dizsibe szoktál.
2009. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!