Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fashionisták, stb divathoz és...

Fashionisták, stb divathoz és egyéb ilyesmi dolgokhoz értő emberek, szerintetek megéri tovább foglalkoznom ezzel az oldallal?

Figyelt kérdés
[link]

2013. ápr. 14. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem folytasd ha szereted csinálni, bár rengeteg ilyen blog van, hogy összeszed néhány fiatal lány képeket, majd ír hozzá valami keveset. De gondolom nem Vogue-lapnak készült az oldal eredetileg s, szóval nincs vele semmi baj.:)
2013. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó kis oldal, de ha azt akarod hogy népszerűbb legyél (gondolom ez a gondod) akkor talán válts át tumblr-re.
2013. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szar ez az oldal. Béna az írásstílusod, ráadásul még helytelen is, semmi egyedi nincs rajta. Ugyanígy néz ki az összes divatblog, csak normálisabb a megfogalmazás. Szerintem hanyagold.
2013. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem se igazán tetszik, nincs benne semmi eredeti. A képeket leszedted a netről és aláírtál néhány dolgot. Sokkal több jobb divatblog van, de ha szereted akkor csináld.
2013. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valami egyénibb sablonnal tökéletes lenne
2013. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!