Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divattervezés. Vélemények róla?

Divattervezés. Vélemények róla?

Figyelt kérdés

nemrég felmerült bennem, hogy talán divattervezéssel szeretnék majd foglalkozni. sok előnyöm van hozzá, mivel rajzolni szépen tudok, figyelek az öltözködésemre, érdekel a divat,szépségápolás. gondoltam arra, hogy indítok egy facebook blogot, ahova rajzaimat, inspirációimat felrakom, hogy ezzel is tapasztalatom legyen. ha meg közben változik a véleményem, hobbinak megmarad :) szeretném meghallgatni szakmabeliek vagy hozzá értők véleményét, hogyan-mit csináljak, mi a véleményük. szívesen fogadok mindent! :)

L/16



2013. ápr. 14. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
éhen fogsz halni belőle sajnos...
2013. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előzőnek, nem valami jól fizető szakma itthon sajnos :) Úgyhogy én azt tanácsolom, hogyha ezzel szeretnél mindenképp foglalkozni, akkor tanulj ki mellé még egy szakmát, valamit ami esetleg ehhez kapcsolódik. Ha tudsz rajzolni, és van stílusérzéked esetleg valami lakberendezős-kertépítős vagy ilyesmi okj-t még kitanulnék, biztos ami biztos szinten, bár mivel ezek sem olyan keresett szakmák talán valami másfelé is nézelődnék a helyedben. Ha jó vagy informatikából talán a webdesigner is jó választás lenne, arra most még kereset is van, és egész jó fizetést is kapnak. Ezt is tudod okj-sen csinálni, szerintem az a 2-3 év egyáltalán nem pazarlás, jobb ha az embernek két szakmája van mint egy, ami egyenlő a nullával, ugyanis néha a fizetés a minimálbért is alig-alig éri el.
2013. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát ilyenre nem is gondoltam... de köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 15. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi képpen sem szeretnélek lelombozni, de az koránt sem elég hogy valaki jól rajzol vagy van stilusérzéke. Divattervezőnekrajzolás melett érteni kell a varráshoz az anyagokhoz rengeteg kreativitás kell stb. Emelett nagyon jó ajánlások kellenek, vagy hogy valaki felkarojon , esetleg gyakornok lehess nálla (tapasztalatból mondom unokatesóm divattervező itthon nem igen fut az ipar főleg nem kezdőknek, így ő sem ebben dolgozik már. ) Az fb.-n meg millió és egy ilyen oldal található senki sem veszi komolyan az nem tapasztalat szerzés. Az általad leírtak alapján stylist is lehetnél , esetleg ha tapasztalat szerzésre vágysz kóstolj bele a blogolásba, szuper magyar blogok vannak öltözködési tanácsokkal, outfit fotókkal összeálitásokkal szépségápolással kapcsolatban . Sok sikert a továbbiakban :)
2013. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a blogolást javasolnék. Gportalon, blogspoton indítsd be egy oldalt. :)
2013. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!