Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak és Nők! Ha olyan...

Férfiak és Nők! Ha olyan helyre járnátok dolgozni vagy tanulni, ahol az emberek többsége nem engedheti meg magának, hogy jól öltözött legyen, de Ti igen, akkor hogyan öltözködnétek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha szépen felöltöztök, és akik nem tudnak szépen, azok minden nap úgy néznek végig rajtatok, mintha valami nagyon durva dolog lenne, hogy nem rongyosan vagytok felöltözve, akkor továbbra is szépen öltözködnétek vagy azért, hogy ,,ne bántsátok" meg azokat, akik nem tudnak, inkább Ti is rongyosan járnátok?

2013. ápr. 16. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkához illő (pl nem nehéz fizikai munka) akkor igen.
2013. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Rongyosan nem járnék, csak olcsóbb ruhában.
2013. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Raktárban dolgozom, néha néha elmegyek több százezer Ft-os ruhákban is dolgozni: Armani napszemüveg, Diesel farmer stb... a bejáratnál végignéznek rajtam, volt aki beszólt, hogy b_zi vagyok, tegnap éppen p_r_szt voltam. Szerinted kit érdekel? Azért mert ott az emberek többsége nem engedheti meg magának a 150.000Ft-os napszemüveget, a 90.000Ft-os farmert, a 80.000Ft-os felsőket, ezért ne hordjam a saját cuccaimat?

A közvetlen munkatársaim nem utálnak, mivel/és nem vagyok nagyképű. Amúgy tényleg nem érdekel ki mit szól, jelenleg is kb. 5 másik munkahelyre van felvétel, illetve külföldön is van munkalehetőség. Ha kiutálnak ez miatt van másik lehetőség. Úgysem találnak jobb embert a helyemre, az emberek 95%-s számolni sem tud, és ezt vedd szó szerint, én meg fejbe programozok egy weboldalt.

Szóval nyugodtan lecserélhetnek, magukkal b_szn_k ki.

2013. ápr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyilván munkahelytől függ. Fizikai, vagy szaladgálós melóhoz nem biztos, hogy felvenném a kedvenc húszezer forintos cipőmet meg a kedvenc kabátkámat. De ha irodai munka, vagy ilyesmi, akkor már igen. Nem képmutatásból, vagy valami, de ha megdolgoztam a pénzért, amin megvettem a ruhámat, akkor hordani fogom. Megvan a saját stílusom, amiben jól érzem magam, azzal töltöttem a tizensok-huszonkevés éveimet, hogy megtaláljam önmagam, nem fogom kidobni a cuccaimat, csak mert a munkatársaim nem úgy öltözködnek, ahogy én. Nyilván nem akarom őket kellemetlen helyzetbe hozni, vagy bántani, ha éppen szép vagy drágább ruhát veszek fel, de ha aznap a kedvenc blúzomhoz van kedvem, akkor felveszem. Szerintem normális, és ésszerű ember nem sértődik vagy bántódik meg azon, hogy más esetleg többet keres, több pénze van ruhákra, és hogy azt az orra elé tolja.
2013. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ez kit érdekel? Normális ember nem nézi le a másikat, sem a gazdagabb a szegényebbet, sem a szegényebb a gazdagabbat.
2013. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Szerinted ez kit érdekel? Normális ember nem nézi le a másikat..."


Jól mondod, "normális ember".

Csak normális emberből manapság nem sok van.

Én amúgy a 3. válaszoló vagyok. Sokszor nem tudom mikor teszek jót. Csendes, visszafogott ember vagyok, ez miatt sokan hülyének néznek. Persze ha meg visszaszóltam valakinek, akkor meg én vagyok a nagyképű. Akkor kérdem: mikor teszek jót?

2013. ápr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hármas: Jót nevettem rajtad. :D
2013. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na de jó, legalább jobbá tettem a mai napod :))

Egészségedre :))

Örülök, ha másokon segíthetek vagy jobbá tehetem a napját.

2013. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel más hogy öltözik vagy mit csinál. Én azt veszek fel amit én akarok, nem nézem hogy más mibe van felöltözve, pláne nem fogok másokhoz öltözni.
2013. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

dehogyis járnék igénytelenül! az az ő baja, ha nincs stílusa, nem tudja hogyan kéne öltözni nyilvános helyen. ha én egy normális, igényes ruhában vagyok csak hajlandó emberek közé menni, akkor jogom van megtenni.


egyébként a stílus nem pénz kérdése. majdnem minden sarkon van turkáló, tele jól kinéző, divatos darabokkal. ugyanannyiba, sőt kevesebbe kerül mint a kínai ízléstelen vackok. innentől már csak intelligencia kérdése, h ki milyen ruhában jár.

2013. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!