Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, a pasim ki van akadva,...

Lányok, a pasim ki van akadva, hogy nekem sok cipő kell, nektek hány darab cipőtök van, beleértve téli, nyári, alkalmi, edző, ugy összesen, ami használható? Illetve mennyi időt bír ki egy téli csizma?

Figyelt kérdés
Nekem egy szezont, egy telet húz ki a téli csizma, ez a páromnak nem nagyon tetszik, ált.ban 5000-ért veszem, deichmannba, mivel 42 es lábam van. A mostani 9 ezer volt, 2 telet bírt. Van egy db alkalmi cipőm, egy edző cipőm, ez adidas, drágább volt, de kaptam, illetve van egy bokacsizmám, a téli szétment, azt nem számolom. Az edző cipőmben suliba járok. És van egy őszi bakancsom, 3 ezerért vettem. A tavalyi 2000 ft-os topánkám szét ment. A barátom ki van akadva, hogy én minden szezonban új cipőt kell, hogy vegyek, mikor neki 1,5 évet kihúz egy sima edzőcipő a kínaiból. Én most szeretnék egy edzőcipőt, futáshoz, de lemondok róla, mert valami topánkát muszáj vennem, illetve nyárára papucsot, mert tavaly sem volt. erre kb. 5 ezret szánnék, de a nagy lábam miatt lehet, hogy egy tizes lesz. Jogosan van kiakadva a párom, hogy ennyit veszek cipőt, alkalmi cipőt kb. 4 éve vettem, sztem már nem is jó rám. Ezen kívül ruhát évente 2x veszek, akkor is kb 10000 ft értékben, vagy egy nacit, vagy egy felsőt, v táskát, v melltartót. Utoljára őszre vettem magamnak a bakancsot, egy felsőt, egy táskát, egy harisnyát, és még egy felsőt. Ez volt 16 ezer mindennel együtt, fél éve. Ő nemrég 3 farmert 14 ért aztszem...közös pénzen vagyunk. 22L
2013. ápr. 22. 16:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

1 csizma

1 tornacipő

1 sportcipő

2 alkalmi magassarkú

1 bokacsizma

3 pár papucs

A mostani csizmámmal már két éve húzom, pedig kínais. Párommal mi ezen nem vitatkozunk, ha valamelyikőnknek kell valami, elmegy,megveszi. Persze csak akkor, ha van rá pénz, most munkanélküli vagyok, egy fizetésből élünk ketten, be kell osztanunk ezt. De egyikőnk se adna ki 5-6 ezer forintnál többet egy cipőre.

20L

2013. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

5 utcai sportos

1 futócipő

4 éktalpú

3 balerina

3 magassarkú

3 csizma


18/L

2013. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nincs sok cipőd, az én tapasztalatom az, hogy a drágább cipők sem bírják feltétlen tovább, mint az olcsóak...

Nekem van egy hosszúszárú csizmám, bokacsizma kb. olyan 5 db, magassarkú cipő 4, kényelmesebb lapos/középes sarokméretű cipő 4, plusz néhány szandál.

Egyébként minden attól függ mennyit keresel/kerestek, ha kifizettétek a közös dolgokat és marad, szerintem jogod van arra költeni, amire te szeretnéd.

2013. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 M.Kata ***** válasza:

2 téli csizma (most az egyik tönkrement,de lesz új)

2 bokacsizma

5 utcai tornacipő (egy akciós Fila és egy 15ezres Nike)

2 balerinacipő

1 ünnepi magassarkú

2 szandál

szerintem se sok amit vásárolsz. és amúgy is te lány vagy,neked muszáj csinosnak lenned :)

2013. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

4 csizma

2 utcai sportcipő

6 topánka/balerína

4 nyári papucs

2 magassarkú

1 telitalpú

1 éktalpú


:D

2013. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nincs sok cipőm, 1 szandál, 2 bokacsizma, 1 bakancs, 1 sportcipő, 1 tornacipő. Ebből a legújabb másfél éves. A bakancsom 7 éves. A többi meg valahol ezek közt. A legócskább az a Deichmannos, a legtartósabbak meg kínaiból valók...
2013. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem most viszonylag sok cipőm van. Nem szokott ennyi lenni.

- Van egy hosszú szárú csizmám

(4 éves, de most télen nem ezt hordtam, szóval 3 szezont hordtam és nincs baja.

Marco Tozzi, nem tudom, talán 30 ezer körül lehetett)

- ezen a télen egy bakancsot hordtam

(ez volt az első szezonja, nem emlékszem, de ez is 25 ezer körül volt)

-Van egy fűzős átmeneti cipőm

(2 éves, Nincsen maja)

- van a régi sportcipőm

(ezt már csak futáshoz hordom mert nagyon ronda

5-6 éves lehet, U and ME noname márka a Humanicból

5 ezer volt annó)

- most kaptam egy balerinát, mert az előzőt kinőttem. Nem tudom hogy hogy.

(20 ezer volt)

- van egy sholl papucsom

(ezt tesómtól örököltem, kb 4 éves biztos van, de nincs baja)

- van két magassarkúm, az egyik egy sima fekete körömcipő, ezt az ősszel kaptam. Tamaris, 13 000 volt

- a másik magassarkúm kb 3 éves, ezt eddig csak bulikra hordtam

2013. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Az még lemaradt hogy

- van egy itthoni csoszogós papucsom (sholl, 7-8 éves)

2013. ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

nekem elég sok cipöm van hogy egyen minden hova akár kirándulás szinház vagy csak egy járkálos nap a városba van

2 pár nike cipőm

7 pár magassarku

2 pár téli csizma

4 pár balerina cipő

3 pár lábujjas papucs

1pát edző cipő

meg egy pár otthoni papucs ennyi:)

2013. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

- 2 csizma (egy 2 éves S.Oliver és egy 1 éves Deichmann)

- 2 sportcipő (egy kidobásra ítélt, agyonhordott 3 éves S.Oliver/csak sajnálom kidobni, pedig már balesetveszélyes/ és egy FILA (fél éve vettem kizárólag tornához használom)

- 1 Batz túra szandál (kb.2 éves)

- 1 átmeneti cipő /tavasz-ősz/ (Deichmann, bőr, akciós)

- 2 szandál

- 3 alkalmi/utcai


Tesóm szerint túl sok cipőm van, de én szerintem nem.

Nehezen kapok a lábamra cipőt, mert itt nyom-ott nyom, ráadásul összement a lábam az elmúlt hónapokban, mert a 40-es nagy, a 39-es kicsi rá.

Korábban sokat vásároltam no name, kínai cipőket, pár ezer forintért. Lehet, hogy ezzel szúrtam ki a lábammal, mert mostanra a cipők nagy része mindenhol feltöri a lábamat.


Szóval sajnálom én is a sok pénzt kiadni egy cipőért, de ha az bőr és kényelmes, akkor megéri.

2013. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!