Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék egy szép...

Hogyan lehetnék egy szép átlagos lány?

Figyelt kérdés

Az átlagnál kicsit csúnyább vagyok és a ruháim sem túl jók mert nem nagyon értek a divathoz pedig szeretnék.

Szóval milyen ruhákat vegyek és milyen legyen a hajam?

170 cm, 52 kg vagyok a hajam barna a szemem kék a bőröm elég világos, az arcom szögletes.

A ruhák terèn nőiesen szeretnék öltözködni (magassarkút nem szeretnék csak alkalmakkor hordani). 16/L


2013. ápr. 2. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
nézz meg pár divatos oldalt, és pár sminkelős videót, menj el fodrászhoz, ő majd megmondja milyen haj állna jól neked:)
2013. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezd azzal, hogy legyél ápolt. Tudom, talán már mások is mondták, de hidd el, hogy ez az első.

Hajad ápolt legyen, ne töredzett.

Kozmetikushoz járj, ne legyél pattanásos. Esetleg szemöldök szedés-festés.

Szőrtelenítés.

Körmök (lábon is).

Dezodor használat.

Krémezd a bőröd (arc, kéz + ahol szükségesnek érzed).

Sima színtelen, testszínű körömlakk esetleg.

Ha megvagy ezzel, ez egy jó alap ahhoz, hogy továbblépj.

Ha a fentiek nincsenek meg, semmit nem ér egy csini ruha, csak kidomborítja a hiányosságokat.

A testalkatod is sokat számít.

Az nlc oldalán szokott lenni sok jó tanács, hogy milyen alkathoz milyen ruhák illenek. Hírlevélben szokott jönni. Iratkozz fel és keress rá a korábbiakra.

Pl. nem mindegy, hogy mekkora melle van az embernek, hogy mennyire széles a csípője, rövid/hosszú-e a nyaka. Szép-e a lába vagy inkább takarná.

Ezek tudatában nehéz konkrétabban válaszolni. Nem mindegy, hogy ki milyen formájú dekoltázst választ, ha kicsi vagy ha nagy melle van stb.

2013. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egy szo: smink



az,, atlagos csinos'' haromnegyede okadek ronda smink nelkul, az viszont csodat tesz veluk

2013. ápr. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!