Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockercsajszik figyelem!...

Rockercsajszik figyelem! Milyen egy átlagos ruciösszeállításotok hétköznapokra? Mit gondoltok az enyémről?

Figyelt kérdés

nemrég kezdtem el kívülről is 'megmutatni' hogy ki vagyok,és általában egy farmert vagy valamilyen sötét színű nacit(van bőrnadrágom is,de még nem hordom aza alakom miatt),egyszinű topot vagy bandás pólót hordok,tornacsukával.Néha mikor ki kell öltözni,maradok a visszafogott cuccoknál,blúz,ceruzaszoknya,magassarkú,de ha nem nagyon ünnepélyes esemény,vagy csak sima hétköznap és olyan a kedvem,akkor tüllszoknyát húzok meg lapostalpú balerinacipőt.Persze,a karkötőim,nyakláncaim,fülbevalóim mindig maradnak és általában az oldalláncom is,ha nadrág van rajtam.

Csak akkor sminkelek,ha reggel van időm és kedvem hozzá,akkor egy kis szempillaspirál,fekete szemhéjpúder és szemceruza.

15/L



2013. ápr. 23. 14:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

No para, tök normálisan öltözködsz.:)

Én általában, valamilyen csöves nadrágot hordok, oldalláncot, toppal/banda pólóval meg egy laza (férfi) pulóverrel. A kiegészítők, mint a nyaklánc, karkötők is elengedhetetlenek. Plusz bakancs, most nyáron inkább egy tornacsuka, vagy edző, mindenképpen fekete- és/-vagy szögecses. Ez a mindennapi összeállítás.:)

Pacsi, edzés közben én is férfi pólóban vagyok, na meg otthon.:D Csak lazán.(:


15/L

2013. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Amúgy 7-es válaszoló szerintem nem,eddig én is így öltöztem,pedig már kislány koromtól rockot hallgatok:D
2013. ápr. 23. 16:33
 13/15 anonim ***** válasza:
31%
Igaz, én nem csajszi vagyok, de attól még rocker...Lányok! NE, ismétlem, NE hordjatok olyan cuccokat mint amilyeneket egynémely válaszban láttam, a szakadt harisnya, fodros miniszoknya inkább k*rvás, mintsem nőies rocker szerelés..részemről egy lány teljesen rendben van koncertes pólóban, de csak akkor ha nem ilyen szakadt, kifakult színű, de persze ha az arcod szép, és jó az alakod akkor nagyobb esélyed van a legtöbb korodbeli csókánál. Szerintem, igen jól tükrözöd a rockerek női oldalát, főleg ilyen idős korban, mellesleg, régebben (15-20 éve) is így öltözködtek az emberek, és a rockerek nem éppen a divatról híresek:D
2013. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Régen még nem volt bakancsom, szóval igyekeztem minél több szegecses cuccot, meg zenekaros felsőt összegyűjteni ami jól is jött mert legalább többen észrevettek így összeszedtem egy rakat rocker ismerőst. Általában fekete és zenekaros felsőkben jártam, sötét farmerben tornacipővel és sosem hagytam ki az oldalláncomat. Mai napig imádom.
2013. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Farmer,legtöbb sötétkék,de csak mert alig találok világost.Ritkán szoknya,sötét skót kockás,szürke vagy farmer szoknya.

Póló:Általában sötét színűek,kedvencem egy sötétkék ujjatlan,hosszú nyakú.Egy-két banda póló.

Cipő:Télen és ha esik az eső bakancs,nyáron/melegben tornacipő/ sportcipő vagy kb. ilyen [link] (ha jó a link) szandál,csak laposba,mert utálom a magas sarkú cipőket nem tudok bennük menni se.

Ünneplő:Fekete szoknya vagy ha hideg van teljesen fekete farmer(igen,nagyon szeretem a farmerokat) + fehér rövid ujjú ing.Sportcipő/tornacipő ha épp normális ami van vagy egy sima egyszerű ünneplő cipő.

Félig ünneplő(?): a fent említett fekete farmer és egy fekete-fehér hosszú ujjú.

Kiegészítő:Ezüst karkötőm vagy egy kék elvileg színváltós karkötőm.

15/L

2013. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!