BALLAGÁSI RUHA?

Figyelt kérdés

Hol lehet Szegeden ilyen stílusú ruhát találni? Barátnőmnek kellene, de én nem láttam ilyenhez hasonlót, nem vagyok magyarországi se, szóval jól jönne egy kis segítség!?

[link]


[link]


[link]



2013. máj. 10. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebbe akarsz ballagni?? :O
2013. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondom barátnőmnek kell, nyugi, kb nekem is ilyen gondolatok mentek át a fejemben xD
2013. máj. 10. 16:14
 3/9 anonim ***** válasza:
VIlágosítsd fel barátnődet hogy kiröhögteti magát ilyenben egy ballagáson.
2013. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul a középiskolai ballagásoknak már vége, szóval max 15 lehet.
2013. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Madarat tolláról, embert barátjáról!- Én a helyedbe vigyáznék ezzel a csajjal! ;)
2013. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem, általános iskolai ballagásra megy, nem Oscar díjátadóra! xD Ráadásul olyan rövidek ezek a ruhák, hogy egy hirtelen mozdulat, és már kint is van a nemiszerve. :D Ha ő ballag, amúgy sem vehet fel ilyen ruhát, kötelező a fekete szoknya-fehér blúz együttes, ha meg vendégként menne... Akkor újra elismételném az első mondatot! :D
2013. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez hasonlít rá egy kicsit: [link]


de nem hinném,hogy ilyenbe kéne elmenni...

2013. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De mondom nem vagyok magyarországi, nálunk még csak 24.-én lesz a középiskolai ballagás!

Stílusa mindig is ilyen volt, és fekszik is neki...

Már 12 éve ismerem, attól még hogy tisztára különbözőek vagyunk, semmi közös nincs bennünk, nagyon jó barátnők vagyunk.

Hiába próbáltam befolyásolni, nem valami könnyen megy...

Na meg nálunk idén abba mész amibe akarsz

Kösz az utolsónak, de nem hinném hogy ez bejönne neki, meg azt hiszem nagyon erőlteti hogy erős pink legyen...

Ha valaki tudna még ajánlani valamit az jó lenne...

2013. máj. 11. 01:08
 9/9 anonim válasza:
az ezüst színű az nekem tetszik
2013. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!