Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiaknak utcára tényleg nem...

Férfiaknak utcára tényleg nem divat már a rövidnadrág?

Figyelt kérdés

Volt aki azt mondta,hogy nem divat már,hanem a halásznadrág a divat,és a rövidnadrág,ha strandra megyünk csak akkor érthető.

Tényleg nem divat már és megnéznek nagyon,ha mégis rövidnadrágban járok?

30/F



2013. máj. 12. 17:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Divat, nem divat, én hordom.

Akinek nem tetszik, bekaphatja keresztbe-kasul.

Nehogymá' a divat mondja meg hogy ki vagy!!!

2013. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan hordj rövidnadrágot.
2013. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Én is inkább halászt, vagy bermudát hordok. És bár nem divatból, hanem mert az én lábaimból minek látszódna több... Tegyék "ki" nők, persze ízléses határig. Nekünk meg nem fog az a +15 centi annyit számítani szellőzés szempontból, amivel rövidebb egy "rövidnadrág".
2013. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%

úgy tudom bizonyos kor felett nem is illik férfinak rövidnadrágban a városban sétálni. a nyaralás azért más téma.


jobb munkahelyeken benne van az öltözködési etikettben, h rövid nadrág, papucs, sima póló eszébe ne jusson a dolgozónak reggelente.

ilyen laza munkahelyed van, h nem kaptál még érte letolást?

2013. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem szeretek halászt hordani,ez van nekem jó is nagyon a rövidnadrág,persze csak nyáron:)
2013. máj. 12. 17:31
 6/21 A kérdező kommentje:
4. válaszoló,én megmondom őszintén,árufuvarozó vagyok,talán te pedig valami ügyvéd lehetsz esetleg,mert akkor érthető a kérdésed.
2013. máj. 12. 17:33
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak azért ne legyen egy boxeralsónál rövidebb.

Meg kerüld a "meleg" színeket. :)

2013. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%
szerintem egy férfi ne hordjon olyan nadrágot amiből a térde feletti rész kilátszik,rosszul vagyok ha egy pasi mutogatja a combját.strandon persze más a helyzet. 22L
2013. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
A rövidnadrágot nem a divat miatt, hanem a praktikussága, kényelmessége miatt hordjuk!
2013. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Senki nem fog megnézni, szinte minden korodbeli rövidnadrágban jár nyáron, főleg, hogy egyre melegebbek a nyarak. Divat, vagy nem divat, majd nézz körül az utcán.
2013. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!