Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiaknak utcára tényleg nem...

Férfiaknak utcára tényleg nem divat már a rövidnadrág?

Figyelt kérdés

Volt aki azt mondta,hogy nem divat már,hanem a halásznadrág a divat,és a rövidnadrág,ha strandra megyünk csak akkor érthető.

Tényleg nem divat már és megnéznek nagyon,ha mégis rövidnadrágban járok?

30/F



2013. máj. 12. 17:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Metállat válaszoló:

A kockás piros,kék,szürke,naranysárga rövidnadrágok nem "meleg" színek szerintem.


A 22 éves hölgynek pedig javaslom,hogy ne nézzen rá máskor rövidnadrágos férfire,nehogy rosszúllegyen már itt szegény.

2013. máj. 12. 17:44
 12/21 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ami legalább térdig ér az elmegy, a rövidebb nem! És a short se jó!
2013. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%

Én térd fölé érő feszülős farmer rövidgatyát hordok (80-as, 90-es évek).


És nem panaszkodnak a hölgyek, izmos, kidolgozott lábaim vannak.

2013. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
30%
És buzeráns sem vagyok, így furán hangzik leírva, de a stílusomhoz passzol (többnyire sötét ruhák,2 millis haj,versenysportból adódóan izmos vagyok), a hölgyek terén tényleg nincs panasz.
2013. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%
22/L hozzászólására pedig csak annyit, hogy szerintem meg a nőknek nem kéne pináig levágott gatyát hordani, amiből már a segge búbja is kilóg. Ízléstelen.
2013. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ez így van.
2013. máj. 12. 18:37
 17/21 anonim válasza:
28%
Felnőtt férfiak nem hordtak régebben rövidnadrágot. Gyerekek hordták, majd később a I. és II. vh során lett több szerepe afrikában ahol a katonaságba is bevezették. A háború után Holywood is felkapta így elterjedt, de csak hétköznappi viseletként. Csak akkor illendő felvenni ha az időjárás és a helyzet engedi. Térd feletti rész nem jó ha látszódik, illetlenség. Esetleg futónadrágok rövidebbek aminél a mozgás miatt jó és megengedett.
2013. máj. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A nagyon rövid szerintem sem jó, de azért a térd fölöttivel még nincs probléma, legalábbis én nem érzem gáznak.

Nekem speciel nem is tetszik a 3/4-es nadrág (lányokon sem), a lehető legrosszabb helyen "vágja el" a lábat. Férfiakon, fiúkon a térdnadrág néz ki a legjobban, +-10 cm. Az a legjobb:)

2013. máj. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont. amúgy nem azért hordjuk, mert divat, hanem mert praktikus.
2013. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

13.-as!


Te hol szoktad venni a feszülős rövid farmerjaidat? Én éppen keresek, de nem találok sehol feszülős rövid shortot. Olyan combközépig érőre gondolok.

2013. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!