Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci lányok! Ti hogy öltözködtök?

Duci lányok! Ti hogy öltözködtök?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Sötétben. Ja és a bugyival kezdem.
2013. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszokra vagyok kíváncsi.
2013. máj. 15. 21:00
 3/6 FannaL válasza:
Nem túl feszes, és nem túl lógós/buggyos póló, csak egy kicsit lóg. Farmer/sötétszínű térdnadrág. Vagy combközépig érő nadrág. :)
2013. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sötét színű egyenes szárú vagy enyhén szűk nadrágok (a trapéz alacsonyít), amik nem csípőgatyák és természetesen nem túl szűkek; lefelé picit bővülő vagy tunikaszerű enyhén sztreccses felsők főként (egyébként meg minden, ami nem túl rövid, nem túl feszes és szűk, és nem zsák), kisebb sarkas cipők, A-vonalú szoknyák, amik combközép alá érnek...

Egyébként ha van olyan testtájad, ami tetszik neked, hangsúlyozd azt - pl. ha a lábaid szépek, akkor hordhatsz rövidebb cuccokat, ha a melleid, akkor picit kivágottabb (ízlésesen!!!) felsőket... ha az arcod, akkor érdekesebb sálakkal, fülbevalókkal, nyakláncokkal, hajpátnokkal oda irányíthatod a tekintetet.

2013. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia :)

Régebben mikor telt voltam mindig laza ruhákban-pólókban, nadrágokban, sötét színekben jártam. De te ne tedd azt! Szerintem nagyon jól áll a teltebbeknek a vidám színek pl. sárga, zöld, a szoknyák (tudom, h összeér a comb, de lehet kapni olyan combformáló alsókat, ami megvédi a bőrt és nem súrolódik ki), az egyenesszárú nadrágok , a térdig érő nacik.... És mindig méretedben hordd a ruhákat, mert sokszor látok olyat, hogy nagyobb méretű ruhákat húznak magukra a lányok, pedig azt nem szabad, mert még jobban nagyobbít. A világos színek, a feszülős, túl mini dolgok kövérítenek.

2013. máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire vagy duci és hogy milyen az alakod.

Ha esetleg tudnál egy képet mutatni.(nem muszáj magadról, csak hogy nagyjából milyen az alakod)

2013. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!