Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mért van az hogy ha a szőkítet...

Mért van az hogy ha a szőkített hajú, nagymellű barátnőmmel elmegyek bulizni, minden pasi őt nézi meg először és rá akar nyomulni?

Figyelt kérdés
Én mintha ott sem lennék.Barna hajam van, szép arcom,szuper alakom,nem értem.Azért mert normális méretű mellem van,nem néznek úgy meg? Vagy mi az oka? Ez annyira zavar! 24/L
2009. okt. 3. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
De őt csak meg akarják..
2009. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Ne foglalkozz ezzel.Egyépként lehet, hogy kisugárzás az egész...
2009. okt. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

Az utolsónak igaza van, lehet, hogy csak a kisugárzásról van szó!

Most azt nem lehet kijelenteni, hogy azért, mert szőke haja és nagy melle van, meg akarja mindenki d.gni, amúgy meg semmire sem jó a lány...

Lehet te nem vonzod magadhoz a pasikat, a barátnőd meg olyan kisugárzással rendelkezik, aminek a pasik nem tudnak ellenállni. De nem a szőke haj és nagy ,ell teszi ezt!...

Ha meg csak arra buknak a pasik, az az ő bunkóságuk, nem a csajé!!

2009. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

*mell

:)

2009. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A kisugárzással kapcsolatban igazuk lehet az előttem szólóknak,de ezen tudsz változtatni,ha akarsz. A kisugárzás ugyanis a magabiztosság velejárója. Valószínűleg barátnőd sokkal nagyobb önbizalommal rendelkezik nálad és ez is nagyban hozzájárul ahhoz,hogy őt vegyék észre hamarabb. Ha te is ahogy besétálnál az épületbe kihúznád magad,szépen magabiztosan közlekednél és nyitott tekintettel járnál (úgy értem,hogy nézz nyugodtan az emberek szemébe ne kerüld a pillantásukat),akkor szerintem neked is nagyobb sikered lenne a fiúknál. Én egyáltalán nem voltam magabiztos fiatalabb koromban (18-20 évesen), most én is 24 vagyok,de két éve rájöttem,hogy ha saját magad dögös, vonzó nőnek tartod,akkor tényleg jobban vonzod a pasikat. Egyébként meg abban is van valami,hogy barátnődnek a nagyobb mellei miatt több a "rajongója",de ők valószínűleg tényleg csak egy alkalomra akarják megkapni. Ezekkel az emberekkel meg nem kell foglalkoznod!
2009. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem kisugárzás kérdése. Majdnem az összes férfi alapból a szőkét nézi meg, 2 nő közül akkor is ha kilóg az úszógumija és rohad a foga. E miatt ne zavartasd magad, ne bánkódj, azok a pasik mind csak az 1éjszakás kalandra mennek, amire a szőkék nagyobb arányban kaphatóak!

Nézd mindennek a jó oldalát, aki hozzád fog odamenni és nem a barátnődhöz, annak már valószínűleg komolyabb a szándéka egy jó dugásnál:)

21/L

2009. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

"E miatt ne zavartasd magad, ne bánkódj, azok a pasik mind csak az 1éjszakás kalandra mennek, amire a szőkék nagyobb arányban kaphatóak!"


Szóval csak azért mert szőke, már jobban kapható egy dugásra. Nem hinném, hogy ez a hajszínnel összefügg. Feltűnőbb a szőke hajszín, pláne ha természetes, és ezt előbb észreveszik.


Amúgy ne legyél ennyire féltékeny a barátnődre, vagy fogadd el magad és hozd ki a legjobbat magadból, vagy ne menj a barátnőddel bulizni.

2009. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

1.Mit nem fogtál fel abban, hogy nagyobb arányban?

2.Ezt saját tapasztalat alapján állítom, nincs olyan szőke ismerősöm akinek ne lett volna 1éjszakás kalandja (1nél több ráadásul).

2009. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok féltékeny rá! Csak azért nem esik jól,mert eddig ha elmentem bulizni akármelyik más barátnőmmel,mindig engem néztek meg a pasik és rám buktak. Most meg ez megfordult...:S

Kisugárzásom nekem is van ,mert én is sok pasinak tetszem,csak valamiért a barátnőmre jobban buknak. :( Hát ez van.

2009. okt. 3. 19:43
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Fogadd el!Nem lehetsz mindig te a középpontban!
2009. okt. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!