Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nőies öltözködés és a rocker...

Nőies öltözködés és a rocker stílus. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az az eget rengető problémám van, hogy rocker vagyok (tornacsuka, fekete farmer, egyszínű/együtteses pólók, nadráglánc), de szeretnék kicsit nőiesebben öltözködni. Tekintve, hogy világ életemben így öltözködtem, - azaz abszolút nőietlenül,- nem tudom hol kezdjem. Szeretnék tanácsokat kérni. Hogyan tudnám ezt a kettőt összeegyeztetni? :)

18/L



2013. máj. 25. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2013. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2013. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha rocker vagy ne akarj nőies lenni mert az gáz, vagy nő vagy vagy rocker és elég gáz,hogy nem nőtted ki a rocker korszakodat 18 évesen ,mert szerintem mindenkinek volt rocker korszaka csak egyesek olyan buták,hogy nem növik ki.
2013. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem minősítést kértem, hanem tanácsot. :)
2013. máj. 25. 13:51
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Szerintem a kettő egyáltalán nem zárja ki egymást :)

Hordj szoknyát, harisnyát, nyáron szandált, télen valami csizmát, hordj női szabású pólókat stb.

2013. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zárja ki egymást a kettő. Hosszú haj, szolid smink, körömlakk (fekete, piros, bordó, zöld), magasabb sarkú fekete cipő (nem körömcipő) fekete nadrággal és pólóval már nőies, vagy inkább átmenet.
2013. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nézd meg pl. Anoukot, Avril Lavigne-t, mindegyik az abszolút nőies kategória és mégsem járnak cicababásan, talpig rózsaszínben
2013. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm! :)
2013. máj. 25. 16:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Én fűzőt hordok, vagy inget szoknyával + bakancs.:D
2013. máj. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én fodros miniszoknyákat, kockás szoknyát, neccharisnyát, szaggatott harisnyákat, bakancsot, platform magassarkúkat, sötét nőies szabású felsőket, fűzőket, csipkés cuccokat hordok. De a kiegészítők is sokat számítanak, szegecses öv, mindenféle nyakláncok, karkötők. Rocker vagyok, felnőtt és nő, mindez egyben, nem zárja ki egymást egyik sem.
2013. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!