Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki az a világtalan aki kitalál...

Ki az a világtalan aki kitalálta a magassarkú sportcipőt? Illetve ki az a még világtalanabb aki hordja is őket!?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 20:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

# 3-as vagyok.

Úristen ember, te menthetetlen vagy. :D

Jobb lenne a világ a hozzád hasonlók nélkül...

Mi motivált?

Hát... bementem a boltba, megláttam, és azt gondoltam: "Hm, ez jól néz ki." Ennyi. :D

Kérnék szépen egy képet rólad, amin rendesen fel vagy öltözve.

Csak hogy lássam, hogy hogyan fest az a nagy ember, aki ilyen alapján ítélkezik! ;)

2013. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Egyébként meg szerinted értelmes ember csak az lehet, akinek olyan az ízlése, mint neked?


És szerinted mi az ízlés, te fogyatékos?

Ha mindenkinek ugyan az tetszene, és mindenki ugyan azt hordaná, akkor már nem beszélnénk ízlésről.

Te komolyan mész az utcán, és nézed, hogy ki mit hord?

Komolyan kíváncsi vagyok, hogy te hogyan festesz.


A sportcipőről meg csak annyit, hogy kb. mindenkinek van sportcipője, de azok közül szinte senki sem sportol benne.

Csak abban járnak suliba, az utcán azt hordják...

Nem érted? A sportcipő a legtöbb ember számára csak egy kinézet. És egy csomó ilyen cipő szörnyen kényelmetlen, és tönkreteszi a lábat. Csak úgy mondom.

2013. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ugye nem gondoltad komolyan, hogy képet fogok magamról küldeni. Általában elegánsan öltözöm (ne élre vasalt nadrágot és pincéres inget képzelj), de nekem is van tornacipőm, amit néha veszek fel, legyen elég ennyi.
2013. jún. 11. 06:49
 14/22 anonim ***** válasza:

Rád még azt a kis időt is felesleges volt pazarolni, amíg választ írtam. :D

Belőled már úgy sem lesz értelmes ember. Buta vagy, az is maradsz.


Ha érdekel, hát érdekeljen.

Úgy sem adna szerintem senki egy hozzád hasonló véleményére. Ha meg a cipő miatt ejtesz egy nőt, akkor csak annyit tudok mondani, hogy szerencsés a nő, hogy megszabadult tőled.

2013. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Pont mondani akartam,hogy te vagy az okos. Egyébként nem ejtenék egy nőt miatta, mert nem kezdenék olyan nővel.. A külső legtöbbször tükrözi a belsőt, sokszor első ránézésre meg tudom állapítani kinek cintányérozik a majom a fejében! :) Egyébként a barátnőm gyönyörűszép és okos és nem utolsó sorban jó az ízlése (haha:)).
2013. jún. 12. 10:29
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha van barátnőd vele foglalkozz és ne másokkal.:)
2013. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Foglalkozom vele, nem kell attól félni :-) Mert ha ide kiírok egy kérdést, azt jelenti nem foglalkozom mással, csak és kizárólag ezzel? Erre inkább nem mondok semmit. #3-ast újra végigolvasva.. Te full hülye vagy :-D Én is nagyon kíváncsi lennék rád, de kb el tudlak képzelni :-)
2013. jún. 15. 17:57
 18/22 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Nekem is van olyan cipőm, amit fent említettél, pirosban, és telitalpú. De eléggé...buta dolog valakit a cipője alapján elítélni. Ha azt nézzük, hogy nagyon tetszik ez a cipő, és első látásra beleszerettem, 4,6-os átlaggal megyek 8.-ba, rengeteg barátom van, értelmes, kedves lány vagyok (ezt nem én állítom, hanem a környezetem 95%-a, a többi 5%-ot meg senki nem szereti:)) Attól, hogy van ilyen cipőm, kikérem magamnak, nem vagyok világtalan. Valakit a ruhája alapján elítélni, már bocsánat, de szánalmas.

Ui.: gratulálok, a gyönyörű, jó ízlésű barátnődhöz, remélem sokáig fog tartani ez a kapcsolat;) (minden irónia/szarkazmus nélkül)

2013. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ha most mész nyolcadikba, akkor ez nem neked szól, és veled nem is vagyok hajlandó vitába szállni. Gyerek vagy még :-) Köszönöm a jó kívánságot.
2013. júl. 5. 10:24
 20/22 anonim ***** válasza:
Nincs mit, és nem is mondtam, hogy vitába szállnék.
2013. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!