Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Turkálóból vásárolt ruhát...

NAGY VIKTOR kérdése:

Turkálóból vásárolt ruhát hogy érdemes tisztítani?

Figyelt kérdés
Ajándék lenne egy sapka, és lehet akár egy csöves fejéről van, ezért csumára fertőtleníteném mintha új lenne. Patyolatban ezt megcsinálják akkor tökéletes lesz?

2013. jún. 5. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt a turkálóba alapból fertőtlenítve érkeznek a ruhák,és vajmi kevés az esélye annak, hogy egy csöve fejéről szedték volna le. de igen,az a legjobb, ha beviszed a patyiba.
2013. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
jaja, patyolat. aztán a sapka többe fog kerülni, mintha megvetted volna zsír újonnan a boltban :D de hajrá.
2013. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem a sima mosás is megfelel,a turkálókba érkező ruhákat teljesen fertőtlenítik,ha ezt elmulasztja a bolt akkor büntetik,max akkor van gáz ha kisebb turkálóban vásárolsz mert ott kevésbé figyelnek az ilyenekre
2013. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Patyolat. Én egyszer vettem egy felső turiból, már 20x ki lett mosva, jó öblítőkkel de még mindig turi szaga van :/
2013. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez a sapka am konkrétan egy csöves fejéről van igazából (nem találtam ilyen sapkát még neten sem). Azért írtam turit, mert arra gondoltam több tapasztalat van. Ajándékba lesz, és pénz nem számít, csak teljes fertőtlenítést meg mindent akarok, hogy olyan legyen mintha új lenne.
2013. jún. 5. 15:18
 6/13 anonim ***** válasza:
turis ruhát senki nem viszi a tisztítóba, ezért nem értettem a kérdést.
2013. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
honnan tudod biztosan hogy egy csövestől van
2013. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Odamentem a kukáshoz és mondtam h megveszem a sapkáját ami a fején volt. Ő meg persze eladta. Csak kicsit meggondolatlan voltam és most kiakarom tisztíttatni.
2013. jún. 5. 17:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor ezt nem is turkálóból szerezted.
2013. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
lefényképeznéd? Kiváncsi vagyok mennyire különleges.
2013. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!