Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Húsz évesen anyum miért akar...

Húsz évesen anyum miért akar beleszólni, mit veszek fel?

Figyelt kérdés
Igazából nem volt veszekedés,csak megszólt,hogy a Hádában meg ilyen helyeken veszek amúgy jó minőségű használt ruhát,de amúgy a saját pénzemből van szinte minden,de nincs túl sok pénzem,ezért nem fogok kiadni újonnan egy pulóverért pl 5-6 ezret,mikor itt egy ezresért is megvehetem.Kinek van igaza? L20

2013. jún. 8. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem neked, úgy öltözködj ah te akarsz, és azt vedd meg ami neked tetszik, különben majd nem érzed jól magad benne és nem is hordod majd
2013. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én anyukám is beleszól. Mondjuk ő durvábban. Ha elmegyünk vásárolni nem is engedi meg, hogy megvegyek valamit ami szerinte előnytelen lenne nekem. Mondjuk megértem, mert csak jót akar és sokszor igaza is van.

De szerintem azért nem kéne beleszólni, hanem csak tanácsot adni. Lehet, hogy anyukád is ezt akarta, csak kicsit erőteljesebben sikerült. Mindenkinek megvan a saját véleménye, anyukádnak az, neked más. Én is anyukáddal értek egyet, nekem nem tetszenek a Hádában árult használt ruhák, de ha neked igen, akkor nyugodtan vedd azt, úgyis te fogod hordani.

2013. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem szól bele, elmondja, hogy szerinte ez most sz_rul áll vagy valami, de mindegy, mert én fogom hordani :D De általában olyan ruhákat veszek, amelyek neki is tetszenek :)
2013. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is beszólt néha anyum, h milyen ruhát vettem, de csak rántottam egyet a vállamon :D de nem is azzal volt a baja, h milyen fazon, hanem h nem tetszett neki a színe :)

16 éves koromtól csak turiba járok, de mivel anyum is, így sosem szól meg, inkább örül, h van egy halom ruhám potom pénzből, és amikor már folyik ki a szekrényből, akkor mindig átjön és einstandol párat a jóváhagyásommal :D

2013. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ez elég érdekes. Csak nekünk anyummal más ízlésünk van. Amúgy az én ruháim mindig tetszenek neki. :) . Csak mind a ketten más ízlést képviselünk. De amikor vásárolunk mindig azt mondom magamban " hogy én viselem , nekem kell h tetszen" de amikor neki nem tetszik mindig olyan hülyén érzem magam. Számít a véleménye.
2013. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!