Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal, csinos lányoknak...

Crv kérdése:

Fiatal, csinos lányoknak mennyire jön be az ha egy faszi Gucci és Armani cuccokat hord?

Figyelt kérdés
Csak jó csajok írjanak erre a kérdésre és ne 13 se 33 évesek!Köszi:D:)
2013. júl. 2. 15:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Marhára nem érdekel, ha közben meg egy tapló.
2013. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Az eredeti márkás ruhákról senki nem tudja megmondani, hogy honnan van, hacsak nem nézegeti a cimkét. Ha már olyan helyzetbe került, hogy erre lehetősége van, akkor elég valószínű, hogy bejöttél az illetőnek.
2013. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amúgy az elegáns és a sportosan elegáns stílus jön be, márka nem érdekel, úgyse azt látom.
2013. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

ha egy pénzedért szerető nőt akarsz,annak tuti bejön. a normális nőket meg hidegen hagyja. Amúgy egy beképzelt p*csnek tartalak ilyen kérdés után.


"Csak jó csajok írjanak erre a kérdésre"

keress magadnak egy bólogató plázacicát.

2013. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Háhh, nem vagyok jó csaj, csak azért is írok!

Amúgy engem nem érdekel, sőt, jobban szeretem, ha egy pasi átlagosan öltözködik. Farmer póló páros nekem tökéletesen megfelel.

2013. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%
habár nem mindenki vallja be, de azért minden csaj örül, ha a pasija ápolt, jól öltözködik és igényes magára,
2013. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon jó csaj vagyok,szóval válaszolok! :D

Egyáltalán nem érdekel milyen márkás cuccokat hord.Nem ezért tetszik valaki.Legyen ápolt,igényes és figyelmes.

Ha egy bunkó,akkor ugyan mindegy miben van!

24/L

2013. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Engem se érdekel, hogy milyen márkát hord..sőt, pazarlásnak tartom annyi pénzt kiadni érte csak azért, mert jó márka..

Ráadásul a lazább stílust jobban szeretem..

2013. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
nem nagyon izgat hogy milyen ruhát hord,a legtöbbet meg sem tudom különböztetni egymástól és ha nem szimpatikus akkor a gazdag pasikat simán elküldöm,ha szimpatikus és bejön akkor felőlem kínaiban vagy turkálóban is vásárolhat,nem a ruhája érdekel
2013. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Én jó csaj vagyok, de pont 33. Pffff. Na most???!!!

Ha egy csajt az érdekel, hogy Armani vagy Gucci cuccod van, az olyan is. Ha egy műpi.csát akarsz, aki a pénzedért van veled, akkor ok.

A normális csajok nem a márkára mennek.

2013. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!