Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal, csinos lányoknak...

Crv kérdése:

Fiatal, csinos lányoknak mennyire jön be az ha egy faszi Gucci és Armani cuccokat hord?

Figyelt kérdés
Csak jó csajok írjanak erre a kérdésre és ne 13 se 33 évesek!Köszi:D:)
2013. júl. 2. 15:18
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
0%
hát attól függ..egyébként általában a legtöbb csajnak bejön.:) a legtöbb 13-15 éves csajok olvadnak az ilyen pasikért.:)de ha közbe bunkó meg tapló a gyerek akkor nem..
2013. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%

"habár nem mindenki vallja be, de azért minden csaj örül, ha a pasija ápolt, jól öltözködik és igényes magára,"

Miért, ha nem Gucci ruhában nyomul, akkor már igénytelen? :D utálom az ápolatlan embereket, de az pont nem érdekel, hogy mi van a ruha címkéjén. A kínaiból is lehet ízlésesen öltözni, meg a H&M, Takko, ilyesmikből, ezek se drágák. Barátomnak pl nincs egy Armani vagy Gucci dolga se, mégis normálisabban néz ki mint a sok gyík, aki azzal villog, hogy neki milyen márkájú csicsás pólója van.

Nem tudom másokkal mi a helyzet, de engem párkeresés terén jobban szokott érdekelni maga a pasi, nem a ruhájának a márkája :D

2013. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
ebben egyértelműen igazad van.:)
2013. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
45%
A jó csaj dolog szubjektív. Mint ahogy az is, hogy nekünk nőknek milyen férfiak jönnek be. Nekem speciel nem tetszik, ha állandóan öltönyben, ingben mászkál, és nem lehet vele elmenni sehova, ami már kicsit "terep", mert akkor jajj koszos lesz az Armani cipője és akkor már vége is a világnak. Jobban szeretem, ha egy hapsi laza: farmer, póló, sportcipő nekem tökéletesen megfelel. De aztán biztos van olyan nő, akinek meg csak a Gucci-s, Armani-s faszik jönnek be...
2013. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
nem a ruha a lényeg. de ha mégis, akkor az a kapcsolat már az elején el van ásva...
2013. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekem bejön de csak akkor ha nekem is vesz gucci ruhákat táskát cipőt.
2013. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Csak jó csajok írjanak erre a kérdésre és ne 13 se 33 évesek!"


Csak megsúgom, hogy ezerszer több igényes és szép nő van a 30-as korosztályban, mint a 20-asban. Nézz körül, ha nem hiszed.

2013. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
10%
Gondolom nem kell neki a 33 éves mivel az már nem olyab feszes hamvas mint a 20 as érthető. Mert hiába sportol kencézik akkor se lesz már 20 éves feszes teste.igényes a kérdező. De kérdező te is vennel a baratnődnek gucci cuccokat?
2013. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A kérdező nem igényes hanem kb 18 éves és persze hogy nem 33évesekre vágyik , ahogy egy 33 éves se rá :)


28 vagyok, a 18 éveseknek (is) bejövök :)

Nem érdekel a ruha márkája de ha villog a pénzével akkor engem is vigyen el vásárolni :)

2013. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

előszőr is jó csaj vagyok :DXD

másodszor nekem az jön be akit beengedek az ajtón :D

harmadszor pedig ha már "fasziként" hivatkozol magadra és villognál az armaniddal hátha meglesz a nagy hűha csak kiröhögnélek,bocs

2013. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!