Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnya+szandál másnak sem...

Harisnya+szandál másnak sem ciki párosítás?

Figyelt kérdés
Egyáltalán miért ciki ez, nem tudom, sosem tudom megérteni,de szerintem ezt valaki kitalálta anno és átment az embereken, már akin,mert sokan így járnak és jól is teszik.Szerinntem röhejes ha valaki ilyen dolgokon akadt ki, nem?

2013. júl. 9. 14:06
1 2
 1/14 csingilingg84 ***** válasza:
100%
Szia, nem tudom miért ciki, de például nekem sem tetszik. :)
2013. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Tavasszal, amikor hűvösebb az este én is nylon harisnyát veszek fel szandival (persze olyannal, ami félig zárt és nem látszik ki a lábujjam-az tényleg ciki). Akkor ennyi erővel, télen se vegyünk fel szoknyát? Mert ciki a harisnya csizmával? :DD
2013. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát én is így gondolom,nyáron is ha nincs ilyen meleg,szoktam 8 denes harisnyát is hordani,nem szeretem harisnya nélkül és a ruhámhoz is kell,hogy ne üssön el a lábam miatt.
2013. júl. 9. 14:48
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát nem túl esztétikus, amikor a lábujjnál ott figyel a varrás. Az nagyon ócskán néz ki. Ha zárt az orra (bár az már szerintem nem is minősül szandálnak :D), akkor nem cikis.

De kiakadni nem szoktam azért ilyeneken. :D

2013. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem látszik ki a szandiból a lábujj és a harisnya varrása, nem gáz.
2013. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most mondjátok, hogy tájékozatlan vagyok, de én ilyet még nem hallottam, hogy a szandál ciki harisnyával. :D Szerintem legalapabb dolog. Eleve ott kezdődik, hogy rengeteg szandál széjjeldörzsöli a lábad / lábujjad(főleg a magassarkúak), ha nem veszel fel harisnyát, mert izzad a talpad, csúszkál a szandiban, és az elülső része vagy épp ahol kicsit szorosabb jól kidörzsöli a bőrödet. Persze nem mindegy, hogy milyen szandál. Feketéhez teljesen okés, és ahogy világosodik egyre kevésbé néz ki jól. A varrásról meg annyit, hogy nem kell trógernek lenni. Meg kell igazítani, és akkor nem lesz csúnya.
2013. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na ugye, köszi a válaszokat én is így látom, a varrásról annyit,hogy lehet olyant venni,aminek nincs varrása, sőt olyan is ami szinte észrevehetetlen a lábon, ilyent érdemes venni.
2013. júl. 9. 20:36
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szandálhoz KELL harisnya. Anélkül nem is tudnám elképzelni.
2013. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor örülök,hogy ezt más sem veszi komolyan!
2013. júl. 10. 11:20
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Én specko undorodom attól a látványtól , hogy a szandálból kikandikál a harisnyás lábujj. Lehet hogy ez csak az én szememet szúrja , de nagyon csúnya.
2013. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!