Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha márkás ruhákban járok az...

Ha márkás ruhákban járok az páwás?

Figyelt kérdés
Tény ami tény, nem származom szegény családból. Szülinapomra, névnapomra stb. pénzt szoktam kapni, amit általában ruhákra költök. Nem szeretem az ilyen v nyakú pólókat meg seggre cuppanós nadrágokat. Ha márkás ruhákat veszek az páwás? 14/F

2013. júl. 21. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, az még nem páwás, hogy márkás ruhákban vagy. Ha nem olyan stílusúak a ruháid, akkor nem páwásak.

Vegyél csak nyugodtan márkás cuccokat, én is olyat vennék, ha lenne rá pénzem :)

2013. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az a páwás ha adsz magadra, meg márkás cuccokat hordasz. Szóval ha van rá pénzed akkor, költheted márkás ruhákra nyugodtan.
2013. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Gyűlölöm ezt a szót. Mi az, hogy páwás???

Használjatok már normális magyar szavakat!!

2013. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha azért veszel márkás cuccokat, hogy mutogasd,hogy milyen menő vagy, akkor "páwás". Ha azért veszed, mert tetszik, jól áll és kényelmes, akkor szerintem rendben van, főleg ha nem vagy tele óriási méretű márkajelzésekkel.


Kicsit ellentmondok a fentieknek ezzel, de érdemes lehet odafigyelni, hogy ne lógj ki nagyon felfelé a barátaid, osztálytársaid közül, mert irigységet vagy rossz érzést szülhet.

2013. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!