Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen, , felszerelésetek"...

Milyen, , felszerelésetek" lesz az iskolában? (gimnázium)? Többi lent.

Figyelt kérdés

Gondolok itt iskolatáskára, tolltartóra, tesizsákra, tornanadrág, -póló, -cipő. Meg ami még eszetekbe jut. :)

Ha képet is tudtok linkelni, még jobb! Kérlek írjatok, osztályt/kort, és nemet is. (főleg lányokra vagyok kíváncsi) :D Köszönöm :)


2013. júl. 31. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Fekete nike oldaltáska, rózsaszín/ fekete ráhajtós tolltartót. (ezt jobbára puskázás miatt használom,mert egy tollam ha van általába. :D)

Fekete gatya, ami èpp kiesik a szekrényből póló.(elvileg fehér kéne)

Sima teremcipő.

Gondolom most mész elsőbe és izgulsz. Tök átlagos a gimi, nem fog számítani, hogy hú neked milyen menő cuccaid vannak. Bár a te korosztályod lehet, hogy már ilyen.

17/L 11.osztály :)

2013. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A4-es füzetek,spirál is lehet.kék,zöld és piros toll.egyenes és derék szögű vonalzó,de csak akkora amekkora belefér a tolltartóba.egyszerű póló és rövid nadrág tesi órára. remélem segíthettem,sok sikert :)
2013. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Egy puma lila iskolatáska,de be akarok szerezni egy feketét mert az több mindenhez megy. sima hátizsák :)

Tolltartóm egy müllerben szerzett virágos neszeszer, nagyon szeretem mert van benne belső zseb :D

Tesiszsákom nincs,táskába rakom bele

tornaruhám sincs igazából,de ha van akkor egy cicanadrág vagy farmer és egy zenekaros póló vagy sulipóló. Cipő,általában amiben megyek (tornacipőkben szoktam járni) vagy télen ha bakkancsos idő van akkor zokni.


16L 10 osztály

2013. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szeptember 1. én ilyesmiben megyek, de még nem döntöttem .Véleményetek hogy melyik legyen ?

[link]

Tornacucc : cicanaci+ fehér sulis póló+ zokni+sportcipő

Táska: tolltartó+füzetek+könyvek+könyv (unaloműzés) +ipod

Tolltartó: kék+fekete+piros+zöld toll, radír ,2 ceruza, szövegkiemelő, hibajavító,elölőfecnik :)

2013. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha lesz a honlapon, ahonnan rendelni szeretném, akkor Vans Realm fekete hátizsák ( [link] ), ha nem, akkor elgondolkozok a liláján, de lehet maraadok az előző három évet kibírt barna Converse hátizsáknál.

Tesizsáknak lehet Vans-t veszek, mert a Nike-m négy év után kiszakadt, pedig tökéletes lenne :)

Tolltartó tavalyi fekete Heavy Tools

Tornanadrág sima fekete leggings, térdnadrág amíg jobb idő van. Póló a sulislogós tesipóló, cipő pedig még tavaly nyáron vett fekete-pink Nike.

Ünneplőn nem kell aggódnom, kötelező nálunk a matrózblúz, sima ceruzaszoknyával és éktalpú magassarkúval szoktam hordani.

15/L -10.-be megyek

2013. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm mindenkinek. Kedvesek vagytok :))

4. válaszoló: mindegyik baromi jóóóóóó *-* meg ez az oldal is nagyon jó eleve. :))

2013. aug. 2. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!