Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jövőre gimibe megyek, és úgy...

Jövőre gimibe megyek, és úgy gondoltam változtatnék a ruhatáramon szerintetek?

Figyelt kérdés
(12,5 vagyok, tehát hatodikas, és 6 osztályos gimibe megyek) szerintetek milyen öltözködés illik gimibe? Azt tudom, hogy színes gatya noo. Esetleg blézer, ing, nagy sálak, ugg fazonú vagy más nőisebbb cipő? Szerintetek mi? Tippeket légysziii!

2013. febr. 10. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

*hatodikos

*színes gatya NEM


ha te is a tömegp*csák között akarsz lenni akkor: leggings, minimálisan segg alá érő pólók valami flegma vagy szerelmes szöveggel (sok emberen látom), blézer igen bár nem a te korodban. ugg csizma, meg valami szegecses bakancs, esetleg színes, gombos kabát, egyszínű, szegecses kötött pulcsik (ilyen "megasize" vagy mi a halál) halálfejes minden, galaxy leggings (rendelhető), platform cipők ezerrel, lehetőleg csizma is... ha mellben fejlett vagy, ezeket csak akkor hordjad, különben ratyin fogsz kinézni pl blézerrel... és mindent próbálj fel!


kb ennyit tudok most, remélem segítettem, bár a helyedben megkeresném a stílusom.

2013. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj be egy turkálóba és válogass! Hidd el nagyon jó cuccokat lehet találni csak türelmesen kell keresgélni. Tegnap voltunk anyukámmal egy ilyen jótékonysági turkáláson és szó szerint egy zsák ruhával jöttünk haza. És az a legjobb ezekben, hogy biztos nem jön szembe veled az utcán, mert külföldrõl hozzák.


Remélem segítettem! Sok sikert a keresgélésges! :) 14L

2013. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

kedves 1.válaszoló!

Nem szeretnék a tinip*csák közé tartozni,de köszönöm hogy ilyen értelmesen írtad le!Van stílusom,már nem azért...már ha egy ezzel kapcsolatos kérdést felteszek,már nincs stílusom?Bocsi.Amúgy meg,ha ennyire zavarna,hogy kemény 2 szót nem írtam helyesen,mert te ilyen okos vagy,akkor nem használnád a "tinip*csa"kifejezést.szóval erről ennyit.

Amúgy meg,igen,fejlett vagyok,nekem van az egyik legnagyobb mellem az osztályból,szóval biztosan nem fogok "ratyin"(a te szavaiddal élve)kinézni.De ettől függetlenül köszönöm a válaszodat!Sokat segített

2.válaszoló:Kedves vagy,hogy írsz!Csak nekem anyukám,meg én se szeretem a turkálót.Meg kisvárosban élek,és sokan ismernek,és mindenki erről beszélne,hogy "jajj,képzeljétek..."Nem mintha érdekelne mások véleménye,de akkor is.De kedves vagy,köszönöm hogy írtál!:)

2013. febr. 10. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Színes gatyák is szóba jöhetnek csak ne a neonok. Egyébként az a jó ha változatosan öltözködsz, mondjuk egyik nap sportosan, a másik napon pedig egy kicsit csinosabban, harmadik napon pedig lazán mondjuk, én így szoktam. A cipőről meg tompánka, mert még csak 12 vagy és ne akard, hogy első látásra elítéljenek, hogy magassarkúban vagy, azt majd kicsit később.

Mondjuk a nőiesebbre egy ilyen korúnál mint nálad valami ilyesmit tudnék elképzelni.:)

2013. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt a link: [link] előző*
2013. febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos az mindenképpen fontos ne teljesen kiszaggatott cuccokba legyél. De szerintem ebben a korban egy sima csőfarmer dorko, sportcipő csizma , pólók pulcsik teljesen normális. Van pár link h kicsit érthetőbben magyarázzam el :))

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3.kommentelő!Köszönöm,nagyon sokat segítettél!:)

Nem,azért a magassarkú még kicsit odébb van;)Meg anya sem engedné,meg én sem szeretném,hogy a nagyok kiröhögjenek!De nagyon köszönöm!(a képet is!)

4.válaszoló:Köszönöm,a képek,amiket te küldtél,nagyon jók!Majd áprilisban megyek nagybevásárlásra,mert elég sokat nőttem,és a cuccaim háromnegyede már nem jó,de amikor megyek,ilyesmiket fogok válogatni!Nagyon köszönöm neked is!:)))

2013. febr. 11. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!