Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebben a ruhában elmehetek...

Ebben a ruhában elmehetek fiatal pár esküvőjére? (kép)

Figyelt kérdés

2 hét múlva egyik ismerősöm nősül, meghívtak minket a lagziba a férjemmel. Ilyen összeállításban elmehetek? (28 éves vagyok)

[link]

Nem ruha, hanem szoknya plusz felső. Az nem gáz? És a cipőm? Kicsit meredek egy esküvőre?

És ha én ilyen színekben megyek (fekete-piros-sárga-fehér), akkor a férjem milyen inget-nyakkendőt viseljen? Mit ajánlotok?


2013. aug. 2. 19:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon cigós bocsi
2013. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik, ne haragudj
2013. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Valami elegánsabb blúz kellene szerintem, de ez sem rossz. Személyszerint én nem ilyet vennék fel, de ízlések és pofonok. A szanda nagyon szép :)
2013. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
El mehetsz de nem szép
2013. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
nagyon bazári hatású ez a felső. válassz valami visszafogottabb minta-és színvilágot.
2013. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
szerintem meg tök jó, meg ha te jól érzed magad benne, akkor ne is hallgass senkire.
2013. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
El lehet menni benne de nekem nagyon nem tetszik, ne haragudj. A cipő se túl elegáns és a ruha se. Meg olyan ócska hatása van, bocsi... Nem szeretnék bunkó lenni. De őszintén szólva nem valami elegáns se a ruha se a cipő. Akkor már inkább egy egyszerű blúz a szoknyához, szép ékszer meg egy egyszerűbb cipő.
2013. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha nem koszorúslánynak mész, elüti.
2013. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A társaság összetétele is számíthat. Szerintem meg jól nézel ki, a párod a szoknyádhoz illő - sötétebb - öltönyben világos ing, mintás nyakkendővel, pont jó!
2013. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nyugi, nem sértetek meg :). A felső tényleg kínai. Ja, kellene valami szebb blúz... De a szoknya amúgy okés? Elég nagy kofferem van, azt hittem, nem áll jól a ceruza szoknya. Szerintetek?

Cipőt tudok másikat felvenni. Bár abban táncolni nem nagyon fogok tudni.

Az a nagy gond, nem akarnék sokat költeni, ezért próbálok összepakolni a meglévőkből egy összeállítást. De van még másik ruhám is, ami elegánsabb. Csak mindig azt viselem ilyen alkalmakra :/

2013. aug. 2. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!