Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Aréna Plázában melyik...

Az Aréna Plázában melyik üzleben lehet jó cuccokat vásárolni, de nem olyan drágán?

Figyelt kérdés
(C&A-n kívül) Valami vicces, csajos pólót, egy blúzt és egy jó kis farmert szeretnék venni. :) Köszi a tanácsokat!
2009. okt. 26. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
H&M!!! én most vettem egy nagyon jó gatyát, a felsők is mindig nagyon csinosak, divatosak! :)
2009. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

h&m-be nemnagyon vannak ilyen csajos dolgok.

én a terranovát javaslom, az olcsó, és jók a cuccok is, jólnéznek ki, és csajosak is.

megmég a bershka-t is, vannak olcsó cuccok.

2009. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha szereted az elegánsan lezser stilust ajánlom figyelmedbe a STRADIVARIUS-t és a BEHRSKA-t átlag árakkal dolgoznak,de mindig van bobmba akció mindkét boltban.Ezek mellett érdemes benézned a TERRANOVA-ba ott is van akciós asztal,ha nem is tetszik ezen ruhaboltok kinálata alap dolgokat itt is beszerezhetsz olcsóbban(fekete nadrág,ing,legging,szoknya...)Szerintem a legjobb pláza:)Ja még a Pull and Bear is kinál elfogadható árakat!!sok sikert
2009. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
TERRANOVA:) olcsó és nagyon jó csinos cuccok vannak!
2009. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mért a város legdrágább helyén keresel olcsó holmit?

Azért mondom csak mert itt rohat magas az üzletek bérleti jog ami látszik az árakon is.

2009. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A stradivarious-ban én is vettem egy nagyon fain csajos gagyót, és nem is volt oylan drága, azt tudom ajánlatni:
2009. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
pimkieben vannak tökre jó csajos fölsők, meg tök jó mintás pólók is, nem is olyan drága, szeretem nagyon˘˘
2009. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
HnM
2009. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pimkie!!!!! az az üzlet.. Áá Imáádom!! :)
2009. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pimkie!

A farmerek max. 7990 Ft- ba kerülnek, de 4000 Ft- tól vannak. Felsők 2000- 5000 Ft között, pulcsik szintén 5- 6000 Ft- ig vannak.

Bershka, Stradivarius picit drágább, de nem vészesen.


Ha terranova, akkor ne az Arénába menj, hanem a Rákóczi úton a Blahánál van egy Terranova Outlet, ott már 1500 Ft- tól vehetsz farmert, nyáron felsőket vettem ott 240 Ft- tól, a legdrágább felsőm onnan 1590 Ft volt, de az nagyon szép és különleges. Pulcsik 2-3000 Ft körül vannak most, de azok ott már drágának számítanak, tehát van méretválaszték.


Ági

2009. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!