Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a cipőről?...

Mit gondoltok erről a cipőről? Melyik színben vennétek meg? 16 éves lányhoz illik? Iskolába hordható?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 18. 13:30
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ha a táskád fekete akkor a feketét válaszd! De csak akkor vedd meg, ha kényelmes is! Szerintem írtóra az és nem is durva a sarka, főleg hogy ilyen vastagított vagy milyen. Nekem a ,,kakhi,, vagy milyen szín nem jön be, meg a kabátothoz is nézd (mert egyszer sajnos kabát is kelleni fog), meg a táskáidhoz, de ha a táskád barna, akkor barna cipő.
2013. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ja és nekem sem jönnek be az ilyen orrmótlan sarkú cipők, de ilyeneket szoktam venni, mert kényemes! És szerintem nem magas ez, ha te se vagy nagyon magas. Szerintem 170cm fölött semmiképpen se vegyél magassarkút, de mivel azt se tudjuk mekorra vagy, csak a te döntésed! A kiegészítőhöz vegyél cipőt!
2013. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

azt kérdezted, melyik színben vennénk meg. ha egyszer a sand-ben....

de ha csak a másik kettő lenne, akkor a khakit. nekem a fekete nem tetszik egyáltalán.

2013. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a feketét választanám,sokkal több cucchoz megy:)
2013. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!