Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Hága...

Mi a véleményetek a Hága angol használtruha kereskedésről?

Figyelt kérdés

Illetve van még pár kérdésem pl:Lenézik az embert azért mert ott vásárol?

Tud valaki olyan helyet ahol alacsonyabb nők és férfiak tudnak ruhát vásárolni?

Jók a használtruha kereskedések?



2013. aug. 24. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

az nem Háda, amire te gondolsz?-gondolom elírtad.

én azt tapasztalom, hogy nem nézik le az embert, csak azért, mert turkálóból öltözködik. nekem számos cuccom ilyen helyekről van, sokkal jobb minőségű a legtöbb ruha turiban, mint ami a plázákban kapható.

én személy szerint a Háda üzleteket annyira nem szeretem, mert darabáras és sokszor túl vannak értékelve a dolgok, inkább Second Hand, vagy más turkálókat részesítek előnyben.

2013. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Drága.2000-ért adják más levetett göncét(itt most egy pólóra gondolok),a márkaboltba meg szezonvégi akciókor,1499 -ért vettem,tök divatos,ÚJ felsőt.Régebben sokat jártam turiba,de szörnyen eldrágultak,mondjuk még nem annyira mint, a kínaiak...Némelyik kínai drágább mint,egy plázabolt....Ha tini vagy lenéznek,de ez 20 felett nem szólnak meg..:)
2013. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Van olyan háda turkáló, amiben 1 kg 3000Ft körül van, szerintem az azért nem olyan rossz, én szoktam ott vásárolni. Szerintem nem gáz, és semmiféleképpen nem néznélek le emiatt, engem se nézett le soha senki.

17/L

2013. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Most a második válaszoló a tinis rész miatt lett lepontozva?

Nekik az is ciki ha valaki szalad a busz után, meg ha valaki szatyorral meg az úton, legalábbis mikor általánosba jártam, így gondolkodtak az osztálytársak.


Szerintem is elég drágák. Sok minden nem éri meg. Nagyon ki kell fogni hogy megérje.

2013. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
2.Vagyok. Miért lettem lepontozva??!Azért mert az igazat írom?!Én is tini vagyok,tudom,hogy ha valaki turiból vásárol,azt lenézik.Ti meg valószínűleg valami begyöpösödött ("felnőttek"??!)vagytok akik nem bírják el viselni az igazságot.Fáj?15/L
2013. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nem tudom Kedves második hozzászóló, hogy te milyen körökben mozogsz, de felénk ez abszolút nem lenézendő dolog.

nagyon sok osztálytársam öltözött turiból ízlésesen úgy, hogy meg sem mondta volna az ember, hogy turkálóból vannak a ruhái. mi sokszor "irigykedtünk", persze merő jó indulatból, hogy ki mit talált mennyiért.

aki lenéz ez miatt másokat az merő sznobságra vall szerintem.

2013. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó,ÉN nem néztem le senkit,"osztálytársi körökben" mozgok,hogy a te szavaiddal éljek.Sajnos,van pár igen csak plázap.csa osztálytársnőm,aki lenézi azt,aki turiban vásárol.
2013. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja és kedves utolsó,megkérdezhetem,hogy hány éves vagy?
2013. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztam le senkit. Maximum egy másik válaszoló..

Köszi az eddigi válaszokat.

És milyen turkálókat ajánlanátok?

2013. aug. 25. 11:08
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát tudjuk,hogy melyik sznob volt(k8)
2013. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!