Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az ilyen stílusú...

Mit gondoltok az ilyen stílusú ruhákról és lányokról? 14/l

Figyelt kérdés

[link]


(amugy igen én vagyok és nem vagyok kíváncsi cikizésre)



#raszta #raszta sapka #jamajica #rasta stílus #raszta csaj
2013. aug. 29. 23:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
ha nem rakod bele a hajad akkor mondjuk ugy elmegy...de igy tok olyan mintha a zuhanyzosapkat akarnad helyettesiteni vele...
2013. aug. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
83%
milyért... MIYLÉRT... M I L Y É R T...
2013. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
100%

érdekes. full mint az a retek könyv. biztosan puszta véletlen. mint írtam aranyos.:)

és ez a remek kis életérzéses duma. valakinek valóban egy életérzést jelent ez az egész. neked nem.

NEM EGY KI_BASZOTT KÖNYVBEN ÉLSZ.

2013. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 A kérdező kommentje:
hogy irhat valaki ilyet egy 14 éves lánynak? Jólvagy ember?
2013. aug. 30. 00:19
 35/76 sativus ***** válasza:
100%
Valamennyire igaz mert van akinek a rastafari egy komoly vallás és ő nem addig hordja azt a sapkát ameddig meg nem unja hanem egy életen keresztül te meg csak divatból felkapod
2013. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
49%
valóban elvetettem a sulykot.:) elnézést 14 éves lány, biztosan nem hallottál,láttál még efféle szót, max trágárabbat.
2013. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy 14 évesen osztom itt az észt, de amíg nem ismerünk valakit addig nem kéne ldönteni olyan dolgokat, hogy egy könyvben élsz, divatmajom vagy, nem is vagy igazi raszta vagy hippi stb. Főleg hogy ezzel megsértünk másokat.
2013. aug. 30. 00:27
 38/76 anonim ***** válasza:
100%

de itt mind a ketten tudjuk,hogy mi miatt lettél "raszta" & "hippi".(ami amúgy nem is igaz) te is tudod hiába tagadod.

de ha te valóban e két életforma híve vagy, hát tedd amit ők. tudod egy kis zöld, meg hirdesd 14 évesen azt a szlogent mint a hatvanas években, és szeretkezz ne háborúzz

jeeeee

éééééés most lezártam, nem idegesítem magam. szevasz.

2013. aug. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy raszta, vagy hippi vagyok, csak hogy afelé közelítek és hogy sok mindenben olyan vagyok. És lehet hogy nagykoromra az is leszek. Na mind egy, joéjt.
2013. aug. 30. 00:45
 40/76 anonim ***** válasza:
80%
Nekem speciel nem tetszik ez a raszta meg hippi stílus. Te sem úgy nézel ki ezen a képen. Hanem inkább csak úgy, mint aki magára kapott egy ilyet sapkát. (ami nekem röhejesen fest:D) Viszont lehet neked meg az én stílusom nem tetszik. Ha neked ez így bejön hordjad. A lehurrogó emberkét meg nem értem. 14éves vagy. Pont ez az a kor, amikor mindenki találgatja és próbálgatja a stílusokat. Lehet, hogy csak félév fog érdekelni ez a téma, de én nem látok ebben semmi problémát.
2013. aug. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!