Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az ilyen stílusú...

Mit gondoltok az ilyen stílusú ruhákról és lányokról? 14/l

Figyelt kérdés

[link]


(amugy igen én vagyok és nem vagyok kíváncsi cikizésre)



#raszta #raszta sapka #jamajica #rasta stílus #raszta csaj
2013. aug. 29. 23:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
"mert azért lássuk be, nem minden nap találkozik az ember ilyen lánnyal, aki íjen stílusu." Hát szerencsére... és ami még ennél is jobb, hogy ilyen helyesírással is ritkán találkozni.
2013. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:

"pfúú de gondoltam..

onnan jön ide, hogy most váltottál sítlust. most szeretted meg a hippit illetve a rasztát. miután elolvastad a könyvet.

egyszerű a képlet. ötvözöd Virág és Ricsi stílusát. ez aranyos. amúgy ha nem olvastad volna el a könyvet eszedbe se jutott volna felvenni ilyen dolgokat."

Én pont most készülök elolvasni azt a könyvet, bár már kinőttem belőle, csak kíváncsiságból, de kezdek félni...Remélem rám nem lesz ilyen hatással. :DDD

2013. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 A kérdező kommentje:
De ba_dmeg. Nem értitek h nem a könyv miatt "vagyok" hippi? Nem is tartok még ott a könyvben! A virág emos. Ha vmi közbejátszott akkor az a Hair és a szüleim. Ekkora barmokat istenem. -.-*
2013. aug. 30. 17:17
 54/76 anonim ***** válasza:

hát ha éretted vagy, nem lesz rád ilyen hátassal úgyhogy olvasd nyugodtan:)

ne trágárkodj kislány

2013. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 A kérdező kommentje:
Tudom h nem kéne trágárkodnom, de ha egyszer mindenki ilyen akkor kiakadok. >:(
2013. aug. 30. 17:33
 56/76 anonim ***** válasza:

"lényeg hogy nem vagyok

tömeglány. :)"

De pontosan, hogy az vagy.

2013. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 A kérdező kommentje:
Milyèrt lennék tömeglány? Nem nézek ki úgy, nem sminkelem magam, nem festetem a hajam, szeretem a punkot és a metált és még sose volt pasim ès nem is akarok.
2013. aug. 30. 19:25
 58/76 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy nézel ki mint a tömeg csak annyi a különbség hogy felveszel egy idétlen sapkát! Én se sminkelem magam, és se festetem a hajam. Szeretem a rockot. Nem volt pasim és nem is hiányzik! Egyeltalán nem vagy egyedi és kész. Csak annak hiszed magad. xD
2013. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
100%

aki ennyire egyedinek akara magát beállítani az a legszánalmasabb dolog ami történhet.


és mellesleg... valóban nem nyelvtanórán vagyunk...de milyen kár! :)

2013. aug. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 A kérdező kommentje:
Hát ha szerinted az egyediség szánalmas. Akkor kidobom az összes cuccomat és veszek helyette nemegyedi cuccokat, disco zenét fogok halgatni, befestem a hajam és sminkelem magam. Na milyen érzés ha más kiforgatja a szavaid??
2013. aug. 31. 00:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!